Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Federico Andreotti na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Federico Andreotti
Ľudia otvárajú The introduction častejšie než akékoľvek lainé dielo od Federico Andreotti: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 22% všetkých zobrazení. The Pink Rose a The Music Lesson ( 2 ) dopĺňajú pódiu. Federico Andreotti celkom zaznamenal 1 200 návštev, z toho 500 na stránke umelca a 700 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 1 100 návštevami. Jedna kategória vyniká: Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získava 78% návštev, hoci predstavuje len 32% katalógu.
Top 8: najčastejšie otvárané diela umelca Federico Andreotti
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 8 diel umelca Federico Andreotti sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
The introduction
200 návštev · 22,2%
-
2
The Pink Rose
100 návštev · 11,1%
-
3
The Music Lesson ( 2 )
100 návštev · 11,1%
-
4
Federigo the serenade
100 návštev · 11,1%
-
5
The Introduction
100 návštev · 11,1%
-
6
Flirtation In The Wine Cellar
100 návštev · 11,1%
-
7
Betrothed
100 návštev · 11,1%
-
8
An English Beauty
100 návštev · 11,1%
Aká je popularita stránky Federico Andreotti môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Federico Andreotti?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Federico Andreotti?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 14,7% | 22,2% |
| Mäkký tieň | 50,0% | 66,7% |
| Mierny jas | 20,6% | 11,1% |
| Svetlá rovnováha | 11,8% | 0,0% |
| Luminózny | 2,9% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 23,5% | 11,1% |
| Subtelné tóny farieb | 32,4% | 11,1% |
| Vyvážene jemná | 32,4% | 77,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 11,8% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 63,0% | 100,0% |
| Neutrálne tóny | 18,5% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 14,8% | 0,0% |
| Monochromatické | 3,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 26,5% | 11,1% |
| Vyvážené | 58,8% | 88,9% |
| Sýte | 14,7% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,9% | 0,0% |
| Jemný | 8,8% | 11,1% |
| Vyvážený | 5,9% | 0,0% |
| Výrazný | 14,7% | 11,1% |
| Vyhlásenie | 67,7% | 77,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 17,6% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 8,8% | 11,1% |
| Vyvážená harmónia | 14,7% | 11,1% |
| Silná farebná jednota | 32,4% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 26,5% | 44,4% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Federico Andreotti v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profile Portrait of a Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flirtation In The Wine Cell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing in the field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| a singing lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Die Gartenlaube | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ländliche Idylle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An English Beauty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The love letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Music Lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flirtation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Federico Andreotti?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Federico Andreotti a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
Federico Andreotti: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Federico Andreotti má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to The introduction: 200 návštev, čo predstavuje 22% z celkového počtu zobrazení umelca Federico Andreotti. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 8.
Koľko návštev má Federico Andreotti?
- 1 200 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 500 na stránke umelca a 700 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Federico Andreotti, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 78% návštev z 32% katalógu.