Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Eustache Le Sueur na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Krátka verzia pre Eustache Le Sueur
Ľudia otvárajú MESSE DE SAINT MARTIN častejšie než akékoľvek lainé dielo od Eustache Le Sueur: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 14% všetkých zobrazení. LE PAPE VICTOR III CONFIRME L'INSTITUTION DES CHARTREUX a Saint Paul preaching at Ephesus dopĺňajú pódiu. Eustache Le Sueur celkom zaznamenal 4 800 návštev, z toho 1 500 na stránke umelca a 3 300 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 3 600 návštevami. Počet návštev rozdelený podľa pou počítače (94%) a telefóny (6%). Jedna kategória vyniká: Duchovná (Emocionálny tón) získava 65% návštev, hoci predstavuje len 22% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Eustache Le Sueur
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Eustache Le Sueur sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
Aká je popularita stránky Eustache Le Sueur môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
0
Júl 2026
1 200
2 400
Aug 2026
100
400
Sep 2026
0
500
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Eustache Le Sueur?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Eustache Le Sueur?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
55,6%
70,0%
Klasika
22,2%
30,0%
Pokojná atmosféra
11,1%
0,0%
Elegantný
11,1%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Duchovná
22,2%
65,0%
Dramatický
33,3%
10,0%
Pokojná
22,2%
5,0%
Zúfalý a vážny
0,0%
15,0%
Radostný
11,1%
5,0%
Kontemplatívny
11,1%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
30,0%
14,3%
Mäkký tieň
40,0%
54,3%
Mierny jas
24,0%
28,6%
Svetlá rovnováha
6,0%
2,9%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
18,0%
8,6%
Subtelné tóny farieb
48,0%
28,6%
Vyvážene jemná
28,0%
31,4%
Výrazná prítomnosť farieb
6,0%
31,4%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
78,0%
70,6%
Tmavé tóny
9,8%
26,5%
Neutrálne tóny
12,2%
2,9%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
34,0%
14,3%
Vyvážené
60,0%
54,3%
Sýte
6,0%
31,4%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
14,0%
5,7%
Jemný
22,0%
14,3%
Vyvážený
4,0%
14,3%
Výrazný
32,0%
20,0%
Vyhlásenie
28,0%
45,7%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
2,0%
5,7%
jemne prepojená paleta
20,0%
2,9%
Vyvážená harmónia
10,0%
5,7%
Silná farebná jednota
44,0%
71,4%
Jednotná paleta
24,0%
14,3%
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Eustache Le Sueur v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Muses: Melpomene, Erato…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Gathering of Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
St Bruno Appearing to Comte…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DESCENTE DE CROIX
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Presentation of the Virgin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muse Terpsichore
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muses: Clio, Euterpe an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Birth of Cupid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Rape of Tamar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CALLIOPE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je vnímaný/á Eustache Le Sueur?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
4 500
93,8%
telefóny
300
6,2%
V akých jazykoch sa číta tvorba Eustache Le Sueur?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
japonsky
300
100,0%
Ako vyzerajú denné návštevy u Eustache Le Sueur a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Deň
Návštevy
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
500
st 7 Okt
100
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
100
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
100
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
100
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
100
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
Eustache Le Sueur: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Eustache Le Sueur má najvyššiu početnosť zobrazení?
Je to MESSE DE SAINT MARTIN: 500 návštev, čo predstavuje 14% z celkového počtu zobrazení umelca Eustache Le Sueur. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Eustache Le Sueur?
4 800 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 1 500 na stránke umelca a 3 300 na jednotlivých díloch.
Pozorujú ľudia Eustache Le Sueur na telefóne alebo na počítači?
Oba: podiel návštev podľa pou počítače (94%) a telefóny (6%); vedie pou počítače s podielom 94%.
Existuje typ diela od Eustache Le Sueur, ktoré ľudia preferujú?
Áno, Duchovná (Emocionálny tón): 65% návštev z 22% katalógu.