Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Eugène Lambert na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Eugène Lambert
Ľudia otvárajú CHATS častejšie než akékoľvek lainé dielo od Eugène Lambert: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 43% všetkých zobrazení. Etudes de têtes de singes a Famille dopĺňajú pódiu. Eugène Lambert celkom zaznamenal 1 500 návštev, z toho 900 na stránke umelca a 600 pri jednotlivých díloch. Trend rastie: v Okt 2026 bolo o 50% viac návštev ako v Sep 2026. Vrchol nastal v mesiaci Okt 2026 s 600 návštevami. Jedna kategória vyniká: Jednotná paleta (Harmónia farieb) získava 71% návštev, hoci predstavuje len 43% katalógu.
Top 4: najčastejšie otvárané diela umelca Eugène Lambert
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 4 diel umelca Eugène Lambert sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
Aká je popularita stránky Eugène Lambert môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 400 | 0 |
| Okt 2026 | 500 | 100 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Eugène Lambert?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Eugène Lambert?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 71,4% | 57,1% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 28,6% | 42,9% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 14,3% | 14,3% |
| Subtelné tóny farieb | 42,9% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 28,6% | 57,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,3% | 28,6% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 57,1% | 57,1% |
| Tmavé tóny | 14,3% | 28,6% |
| Neutrálne tóny | 14,3% | 14,3% |
| Monochromatické | 14,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 42,9% | 14,3% |
| Vyvážené | 42,9% | 57,1% |
| Sýte | 14,3% | 28,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 28,6% | 0,0% |
| Jemný | 57,1% | 85,7% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 14,3% | 14,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 14,3% | 14,3% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 42,9% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 42,9% | 71,4% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Eugène Lambert v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior with cats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Dog by a Dead Mole | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Invasion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Etudes de têtes de singes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Famille | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| CHATS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Grown together | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Eugène Lambert?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 500 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Eugène Lambert a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 100 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
Eugène Lambert: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Eugène Lambert má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to CHATS: 300 návštev, čo predstavuje 43% z celkového počtu zobrazení umelca Eugène Lambert. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 4.
Koľko návštev má Eugène Lambert?
- 1 500 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 900 na stránke umelca a 600 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Eugène Lambert, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Jednotná paleta (Harmónia farieb): 71% návštev z 43% katalógu.