Eugène CarrièreŠtatistiky návštevnosť a najpozorovávanejšie diela
1849
–
1906
Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Eugène Carrière na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Krátka verzia pre Eugène Carrière
Ľudia otvárajú Louis Henri Devillez dans son atelier častejšie než akékoľvek lainé dielo od Eugène Carrière: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 7% všetkých zobrazení. Head of a Woman a Nelly Carrière dopĺňajú pódiu. Eugène Carrière celkom zaznamenal 5 800 návštev, z toho 1 800 na stránke umelca a 4 000 pri jednotlivých díloch. Trend rastie: v Sep 2026 bolo o 225% viac návštev ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 4 000 návštevami. Počet návštev rozdelený podľa pou počítače (83%), telefóny (14%) a tablety (3%). Jedna kategória vyniká: Pokojná atmosféra (Atmosféra) získava 100% návštev, hoci predstavuje len 0% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Eugène Carrière
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Eugène Carrière sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
Aká je popularita stránky Eugène Carrière môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
700
3 300
Aug 2026
0
400
Sep 2026
1 000
300
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Eugène Carrière?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Eugène Carrière?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojná atmosféra
0,0%
100,0%
Pokojný
66,7%
0,0%
Dramatické
33,3%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Melancholický
33,3%
66,7%
Kontemplatívny
66,7%
0,0%
Pokojný
0,0%
33,3%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
38,0%
51,1%
Mäkký tieň
36,0%
28,9%
Mierny jas
22,0%
17,8%
Svetlá rovnováha
4,0%
2,2%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
18,0%
33,3%
Subtelné tóny farieb
28,0%
33,3%
Vyvážene jemná
32,0%
20,0%
Výrazná prítomnosť farieb
20,0%
11,1%
Sýta farba
2,0%
2,2%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
60,5%
67,5%
Tmavé tóny
32,6%
20,0%
Monochromatické
2,3%
10,0%
Neutrálne tóny
4,7%
2,5%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
34,0%
42,2%
Vyvážené
46,0%
42,2%
Sýte
20,0%
15,6%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
46,0%
40,0%
Jemný
30,0%
33,3%
Vyvážený
8,0%
13,3%
Výrazný
8,0%
11,1%
Vyhlásenie
8,0%
2,2%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
2,0%
6,7%
jemne prepojená paleta
4,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
2,0%
0,0%
Silná farebná jednota
16,0%
11,1%
Jednotná paleta
76,0%
82,2%
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Eugène Carrière v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Portrait of Pablo Casals
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The First Communion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Child at Table
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Meditation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Pianist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Maternity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
L'enfant à la soupière
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of His Daughter, L…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Arsène Carriere
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je vnímaný/á Eugène Carrière?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
4 800
82,8%
telefóny
800
13,8%
tablety
200
3,4%
V akých jazykoch sa číta tvorba Eugène Carrière?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
rusky
500
62,5%
bulharsky
100
12,5%
anglicky
100
12,5%
poľsky
100
12,5%
Ako vyzerajú denné návštevy u Eugène Carrière a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Deň
Návštevy
št 24 Sep
200
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
200
po 28 Sep
200
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
100
ne 4 Okt
200
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
100
so 10 Okt
300
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
100
ne 18 Okt (predpoveď)
100
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
100
ne 25 Okt (predpoveď)
100
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
100
ne 1 Nov (predpoveď)
100
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
Eugène Carrière: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Eugène Carrière má najvyššiu početnosť zobrazení?
Je to Louis Henri Devillez dans son atelier: 300 návštev, čo predstavuje 7% z celkového počtu zobrazení umelca Eugène Carrière. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Eugène Carrière?
5 800 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 1 800 na stránke umelca a 4 000 na jednotlivých díloch.
Pozorujú ľudia Eugène Carrière na telefóne alebo na počítači?
Oba: podiel návštev podľa pou počítače (83%), telefóny (14%) a tablety (3%); vedie pou počítače s podielom 83%.
Existuje typ diela od Eugène Carrière, ktoré ľudia preferujú?
Áno, Pokojná atmosféra (Atmosféra): 100% návštev z 0% katalógu.