Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ernest Herbert Whydale na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Ernest Herbert Whydale: čísla v niekoľkých riadkoch
Spitfire over Bassingbourn je hviezda: 400 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 29% všetkých zobrazení umelca Ernest Herbert Whydale. Nasledujú Arthur Whydale a The Homecoming Fund. Spolu stránka umelca (100 návštev) a diela (1 300 návštev) tvoria celkom 1 400 návštev. Najlepší mesiac: Júl 2026 (1 100 návštev). Návštevy vy favorujú Zmutedé (Saturácia farieb), čo predstavuje 43% návštev oproti 13% v katalógu.
Ernest Herbert Whydale: 10 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Ernest Herbert Whydale.
-
1
Spitfire over Bassingbourn, 1942
400 návštev · 28,6%
-
2
Arthur Whydale
200 návštev · 14,3%
-
3
The Homecoming Fund, 1945
100 návštev · 7,1%
-
4
Nash and Rowley Saleyard, Royston
100 návštev · 7,1%
-
5
Royston Church
100 návštev · 7,1%
-
6
Going Home
100 návštev · 7,1%
-
7
Ploughing on Sandy Heath
100 návštev · 7,1%
-
8
Back Street, Royston
100 návštev · 7,1%
-
9
Lady in a Feathered Hat
100 návštev · 7,1%
-
10
'The Plough Inn', Royston
100 návštev · 7,1%
Kedy ľudia navštevujú stránku Ernest Herbert Whydale?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Kedy sú diela umelca Ernest Herbert Whydale obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Ernest Herbert Whydale v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 17,4% | 21,4% |
| Mierny jas | 43,5% | 28,6% |
| Svetlá rovnováha | 39,1% | 50,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 13,0% | 42,9% |
| Subtelné tóny farieb | 21,7% | 21,4% |
| Vyvážene jemná | 52,2% | 35,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 13,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 61,1% | 69,2% |
| Zemité tóny | 33,3% | 30,8% |
| Tmavé tóny | 5,6% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 8,7% | 28,6% |
| Vyvážené | 52,2% | 57,1% |
| Sýte | 39,1% | 14,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 21,7% | 7,1% |
| Vyvážený | 8,7% | 28,6% |
| Výrazný | 39,1% | 42,9% |
| Vyhlásenie | 30,4% | 21,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 13,0% | 28,6% |
| jemne prepojená paleta | 13,0% | 21,4% |
| Vyvážená harmónia | 4,3% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 52,2% | 42,9% |
| Jednotná paleta | 17,4% | 7,1% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Ernest Herbert Whydale podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arthur Whydale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mrs Grundy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Horse Dealers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Homecoming Fund | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Royston Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 'The Crown Inn', Royston | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Stepper Point, Corn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Going Home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Sheen Mill, Melbourn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An October Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Ernest Herbert Whydale?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Ernest Herbert Whydale a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 100 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Ernest Herbert Whydale
Aké diela od Ernest Herbert Whydale si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Spitfire over Bassingbourn, s 400 návštevami alebo 29% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 10 diel.
Aké je publikum Ernest Herbert Whydale na ArtsDot.com?
- 1 400 návštev za dvanásť mesiacov: 100 na stránke umelca a 1 300 u jeho diel.
Ktoré diela Ernest Herbert Whydale najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Zmutedé (Saturácia farieb) tvoria 43% návštev, hoci predstavujú len 13% katalógu.