Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Emilio Sala na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Emilio Sala
Ľudia otvárajú Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio častejšie než akékoľvek lainé dielo od Emilio Sala: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 13% všetkých zobrazení. Niña en el Jardin a Expulsion of the Jews from Spain (1492) dopĺňajú pódiu. Emilio Sala celkom zaznamenal 2 800 návštev, z toho 600 na stránke umelca a 2 200 pri jednotlivých díloch. Trend mierne klesá: o 100% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 2 500 návštevami. Jedna kategória vyniká: Silná farebná jednota (Harmónia farieb) získava 87% návštev, hoci predstavuje len 52% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Emilio Sala
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Emilio Sala sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio, 1883
300 návštev · 13,0%
-
2
Niña en el Jardin
300 návštev · 13,0%
-
3
Expulsion of the Jews from Spain (1492)
200 návštev · 8,7%
-
4
Muchacha
200 návštev · 8,7%
-
5
Dama
200 návštev · 8,7%
-
6
Mujer Victoriana
100 návštev · 4,3%
-
7
Elegant Figures in a Summer Garden, 1895
100 návštev · 4,3%
-
8
Estudio de Bodegon
100 návštev · 4,3%
-
9
Los Reyes Catolicos
100 návštev · 4,3%
-
10
Retrato de Mujer
100 návštev · 4,3%
Aká je popularita stránky Emilio Sala môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 2 100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Emilio Sala?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Emilio Sala?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 23,8% | 26,1% |
| Mäkký tieň | 38,1% | 39,1% |
| Mierny jas | 28,6% | 30,4% |
| Svetlá rovnováha | 9,5% | 4,3% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 30,9% | 8,7% |
| Subtelné tóny farieb | 33,3% | 39,1% |
| Vyvážene jemná | 26,2% | 47,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 9,5% | 4,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 66,7% | 88,9% |
| Neutrálne tóny | 18,2% | 5,6% |
| Tmavé tóny | 15,2% | 5,6% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 35,7% | 4,3% |
| Vyvážené | 54,8% | 87,0% |
| Sýte | 9,5% | 8,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,8% | 0,0% |
| Jemný | 11,9% | 4,3% |
| Vyvážený | 16,7% | 17,4% |
| Výrazný | 26,2% | 39,1% |
| Vyhlásenie | 40,5% | 39,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 9,5% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 7,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 19,1% | 13,0% |
| Silná farebná jednota | 52,4% | 87,0% |
| Jednotná paleta | 11,9% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Emilio Sala v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mary of the Mercedes de Alc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacinto Felipe Picón y Pard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Octavia Picón y Pardiñ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| José Guisasola y Goicoechea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Expulsion of the Jews from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Sketch of Woman in Black Dr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Iris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ramon Maria de las Mercedes… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Sketch (Man with cape on st… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch (Woman on a Swing) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Emilio Sala?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Emilio Sala a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Emilio Sala: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Emilio Sala má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Ramon Maria de las Mercedes de Campoamor y Campoosorio: 300 návštev, čo predstavuje 13% z celkového počtu zobrazení umelca Emilio Sala. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Emilio Sala?
- 2 800 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 600 na stránke umelca a 2 200 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Emilio Sala, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 87% návštev z 52% katalógu.