Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Duncan Cameron na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Duncan Cameron na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Duncan Cameron na ArtsDot.com: Stirling Castle s celkom 200 návštevami, čo predstavuje 14% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich Harvest Time in Lorne a Harvest Time near St Fillans, Perthshire. Celkovo malo Duncan Cameron 6 500 návštev: 5 200 návštev stránky umelca a 1 300 návštev stránok jednotlivých diel. Pozornosť rastie: počet návštev vzal v raste 200% od Aug 2026 do Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Sep 2026 s 3 000 návštevami. O Duncan Cameron sa čítalo v jazykoch: anglicky (97%) a Chinese (3%). Ľudia si prehliadajú obsah na pou počítače (58%), telefóny (28%) a tablety (14%). Zástupcovia majú sklon k Sýte (Intenzita farieb): 29% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 11% umeleckej kolekcie umelca.
9 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Duncan Cameron
Toto je 9 dielov umelca Duncan Cameron, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
-
1
Stirling Castle
200 návštev · 14,3%
-
2
Harvest Time in Lorne, 1888
200 návštev · 14,3%
-
3
Harvest Time near St Fillans, Perthshire, 1877
200 návštev · 14,3%
-
4
Evening 'Slow from the Sky the Light Declines'
200 návštev · 14,3%
-
5
Largo Bay, 1877
200 návštev · 14,3%
-
6
Loch Achray and Benvenue, 1875
100 návštev · 7,1%
-
7
Haymaking in the Scottish Countryside, 1881
100 návštev · 7,1%
-
8
Dunblane Cathedral, 1892
100 návštev · 7,1%
-
9
Arthur's Seat from Kirkcaldy
100 návštev · 7,1%
Koľko ľudí navštevuje stránku Duncan Cameron každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 300 | 1 200 |
| Aug 2026 | 1 000 | 0 |
| Sep 2026 | 2 900 | 100 |
Ako často sa ogliadajú diela od Duncan Cameron?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Duncan Cameron?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 15,8% | 28,6% |
| Mierny jas | 73,7% | 64,3% |
| Svetlá rovnováha | 10,5% | 7,1% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 26,3% | 7,1% |
| Subtelné tóny farieb | 10,5% | 14,3% |
| Vyvážene jemná | 57,9% | 64,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 5,3% | 14,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 78,6% | 72,7% |
| Tmavé tóny | 7,1% | 18,2% |
| Neutrálne tóny | 14,3% | 9,1% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 21,1% | 0,0% |
| Vyvážené | 68,4% | 71,4% |
| Sýte | 10,5% | 28,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 10,5% | 7,1% |
| Vyvážený | 21,1% | 28,6% |
| Výrazný | 36,8% | 42,9% |
| Vyhlásenie | 31,6% | 21,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,5% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 5,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 5,3% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 21,1% | 28,6% |
| Jednotná paleta | 57,9% | 71,4% |
Ktoré diela umelca Duncan Cameron majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stirling Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Evening 'Slow from the Sky… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Stirling Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening – 'Slow from the Sk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Tay near Perth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Highland Loch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Time in Lorne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Dunblane Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Loch Achray and Benvenue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Largo Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Duncan Cameron?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 800 | 58,5% |
| telefóny | 1 800 | 27,7% |
| tablety | 900 | 13,8% |
Aké jazyky používajú návštevníci Duncan Cameron?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 3 800 | 97,4% |
| Chinese | 100 | 2,6% |
Koľko návštev má Duncan Cameron denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 100 |
| st 23 Sep | 400 |
| št 24 Sep | 200 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 600 |
| št 1 Okt | 500 |
| pi 2 Okt | 300 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 300 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 600 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 700 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 300 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 500 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 600 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 400 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 300 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 600 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 700 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 500 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 400 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 600 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 800 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 500 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 400 |
Otázky týkajúce sa Duncan Cameron na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Duncan Cameron sú najpopulárnejšie?
- Stirling Castle je najobľúbenejším dielom s 200 návštevami (14% všetkých zobrazení umelca Duncan Cameron). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 9 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Duncan Cameron na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Duncan Cameron 6 500 návštev: 5 200 na stránke umelca a 1 300 na stránkach jednotlivých diel.
Na akých zariadeniach sa pohybujú návštevníci Duncan Cameron?
- Väčšinou na pou počítače (58%), telefóny (28%) a tablety (14%): 58% návštev pochádza z pou počítače.
V akých jazykoch si ľudia čítajú o umelcovite Duncan Cameron?
- Najpoužívanejšími jazykmi sú anglicky (97%) a Chinese (3%). S podielom 97% návštevníkov dominuje jazyk anglicky.
Aké diela majú návštevníci Duncan Cameron najradšej?
- Uprednostňujú Sýte (Intenzita farieb): 29% návštev oproti 11% umeleckého katalógu.