Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Daphne Todd na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Daphne Todd
Ľudia otvárajú Robin and Lesley Monckton, Farmers častejšie než akékoľvek lainé dielo od Daphne Todd: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 33% všetkých zobrazení. Jim Murden (b.1946), Chef (1976–2011), and Kevin Egleston (b.1946), Butler (1981–2011) a Sir Austin Pearce (1921–2004), CBE dopĺňajú pódiu. Daphne Todd celkom zaznamenal 600 návštev, z toho 100 na stránke umelca a 500 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 600 návštevami. Jedna kategória vyniká: Monochromatický (Intenzita farieb) získava 67% návštev, hoci predstavuje len 22% katalógu.
Top 5: najčastejšie otvárané diela umelca Daphne Todd
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 5 diel umelca Daphne Todd sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Robin and Lesley Monckton, Farmers, 2000
200 návštev · 33,3%
-
2
Jim Murden (b.1946), Chef (1976–2011), and Kevin Egleston (b.1946), Butler (1981–2011), 2011
100 návštev · 16,7%
-
3
Sir Austin Pearce (1921–2004), CBE, 1990
100 návštev · 16,7%
-
4
John (Wyndham) Albery (b.1936), FRS, Master (1989–1997), 1997
100 návštev · 16,7%
-
5
Sir (Philip) Christopher Ondaatje, 1995
100 návštev · 16,7%
Aká je popularita stránky Daphne Todd môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Daphne Todd?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Daphne Todd?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 16,7% | 50,0% |
| Mäkký tieň | 27,8% | 33,3% |
| Mierny jas | 44,4% | 16,7% |
| Svetlá rovnováha | 11,1% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 11,1% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 50,0% | 66,7% |
| Vyvážene jemná | 38,9% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 41,7% | 66,7% |
| Neutrálne tóny | 50,0% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 22,2% | 66,7% |
| Vyvážené | 77,8% | 33,3% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 16,7% | 0,0% |
| Jemný | 55,6% | 100,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 27,8% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 0,0% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 27,8% | 33,3% |
| jemne prepojená paleta | 38,9% | 33,3% |
| Vyvážená harmónia | 11,1% | 16,7% |
| Silná farebná jednota | 16,7% | 16,7% |
| Jednotná paleta | 5,6% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Daphne Todd v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Professor Peter Mortimore (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jim Murden (b.1946), Chef (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John (Wyndham) Albery (b.19… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Professor Allan Templeton,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Councillor Dennis Pettitt,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Professor Marilyn Strathern… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Robin and Lesley Monckton,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Trevor Tasker, Cesspit Empt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir (Philip) Christopher On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evan Roderic Bowen (1913–20… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Daphne Todd?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Daphne Todd a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Daphne Todd: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Daphne Todd má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Robin and Lesley Monckton, Farmers: 200 návštev, čo predstavuje 33% z celkového počtu zobrazení umelca Daphne Todd. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 5.
Koľko návštev má Daphne Todd?
- 600 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 100 na stránke umelca a 500 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Daphne Todd, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Monochromatický (Intenzita farieb): 67% návštev z 22% katalógu.