Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Daniel Maclise na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Daniel Maclise
Ľudia otvárajú Svadba Strongbowa a Aoife častejšie než akékoľvek lainé dielo od Daniel Maclise: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 6% všetkých zobrazení. Madeline after prayer a Charles lamb dopĺňajú pódiu. Daniel Maclise celkom zaznamenal 6 700 návštev, z toho 800 na stránke umelca a 5 900 pri jednotlivých díloch. Trend mierne klesá: o 25% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 5 800 návštevami. Počet návštev rozdelený podľa pou počítače (94%), telefóny (3%) a tablety (3%). Jedna kategória vyniká: Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) získava 14% návštev, hoci predstavuje len 4% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Daniel Maclise
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Daniel Maclise sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Svadba Strongbowa a Aoife
400 návštev · 6,3%
-
2
Madeline after prayer
300 návštev · 4,8%
-
3
Charles lamb
300 návštev · 4,8%
-
4
Washington Irving
300 návštev · 4,8%
-
5
A Scene from 'Undine' (detail), 1843
200 návštev · 3,2%
-
6
Snap-Apple Night
200 návštev · 3,2%
-
7
The Origin of the Harp
200 návštev · 3,2%
-
8
King Lear and Cordelia
200 návštev · 3,2%
-
9
And in the First Career they Ran
200 návštev · 3,2%
-
10
Winthrop Mackworth Praed
200 návštev · 3,2%
Aká je popularita stránky Daniel Maclise môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 700 | 5 100 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Daniel Maclise?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Daniel Maclise?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 32,0% | 23,8% |
| Mäkký tieň | 8,0% | 17,5% |
| Mierny jas | 20,0% | 20,6% |
| Svetlá rovnováha | 12,0% | 14,3% |
| Luminózny | 28,0% | 23,8% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 42,0% | 39,7% |
| Subtelné tóny farieb | 34,0% | 31,8% |
| Vyvážene jemná | 10,0% | 11,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,0% | 17,5% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 53,2% | 48,3% |
| Neutrálne tóny | 25,5% | 22,4% |
| Monochromatické | 12,8% | 12,1% |
| Tmavé tóny | 6,4% | 12,1% |
| Pastelové tóny | 2,1% | 5,2% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 36,0% | 38,1% |
| Vyvážené | 50,0% | 46,0% |
| Sýte | 14,0% | 15,9% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 30,0% | 28,6% |
| Jemný | 26,0% | 20,6% |
| Vyvážený | 8,0% | 6,3% |
| Výrazný | 22,0% | 22,2% |
| Vyhlásenie | 14,0% | 22,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 4,0% | 14,3% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 3,2% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 9,5% |
| Silná farebná jednota | 32,0% | 27,0% |
| Jednotná paleta | 54,0% | 46,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Daniel Maclise v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Svadba Strongbowa a Aoife | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| A Scene from 'Undine' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Nelson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Scene from 'Undine' (deta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Madeline after prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| The Spirit of Justice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Forster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snap-Apple Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| William Harrison Ainsworth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Edmund Kean (17… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je vnímaný/á Daniel Maclise?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 6 300 | 94,0% |
| telefóny | 200 | 3,0% |
| tablety | 200 | 3,0% |
V akých jazykoch sa číta tvorba Daniel Maclise?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 100 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Daniel Maclise a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 300 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Daniel Maclise: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Daniel Maclise má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Svadba Strongbowa a Aoife: 400 návštev, čo predstavuje 6% z celkového počtu zobrazení umelca Daniel Maclise. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Daniel Maclise?
- 6 700 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 800 na stránke umelca a 5 900 na jednotlivých díloch.
Pozorujú ľudia Daniel Maclise na telefóne alebo na počítači?
- Oba: podiel návštev podľa pou počítače (94%), telefóny (3%) a tablety (3%); vedie pou počítače s podielom 94%.
Existuje typ diela od Daniel Maclise, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 14% návštev z 4% katalógu.