Cyril Mount Štatistiky návštevnosť a najpozorovávanejšie diela

1920 – 2013

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Cyril Mount na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Krátka verzia pre Cyril Mount

Ľudia otvárajú Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE častejšie než akékoľvek lainé dielo od Cyril Mount: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 40% všetkých zobrazení. Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 a Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942 dopĺňajú pódiu. Cyril Mount celkom zaznamenal 900 návštev, z toho 500 na stránke umelca a 400 pri jednotlivých díloch. Trend mierne klesá: o 100% menej návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 700 návštevami. Jedna kategória vyniká: Mierny jas (Luminancia) získava 60% návštev, hoci predstavuje len 22% katalógu.

Top 4: najčastejšie otvárané diela umelca Cyril Mount

Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 4 diel umelca Cyril Mount sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.

  1. Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE 1 Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE 200 návštev · 40,0%
  2. Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 2 Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943, 2009 100 návštev · 20,0%
  3. Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942 3 Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942, 1992 100 návštev · 20,0%
  4. Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943 4 Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943, 2009 100 návštev · 20,0%

Aká je popularita stránky Cyril Mount môc, môc po móci?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Zobraziť údaje k tomuto grafu
MesiacStránka umelcaStránky diel
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 2026300400
Aug 202600
Sep 20262000
Okt 202600

Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Cyril Mount?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Cyril Mount v priebehu roka?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Zobraziť údaje k tomuto grafu
DieloNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Victory Roll into Tunis 7th…00000000100000
Guns of the 11th Field Regi…000000000000
Mareth Line – Wet Night, F.…000000000000
Brew Up and Halt for the Ni…00000000100000
El Oudref Observation Post,…000000000000
Their Spring, Medjes el Bab…000000000000
'Our Final Gun Position, Me…000000000000
'Petrol Lorries on Fire nea…000000000000
Lieutenant General C. J. E.…00000000200000

V akých jazykoch sa číta tvorba Cyril Mount?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Ako vyzerajú denné návštevy u Cyril Mount a aká je prognóza?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Zobraziť údaje k tomuto grafu
DeňNávštevy
ne 18 Okt100
po 19 Okt0
ut 20 Okt0
st 21 Okt0
št 22 Okt0
pi 23 Okt0
so 24 Okt0
ne 25 Okt0
po 26 Okt0
ut 27 Okt0
st 28 Okt0
št 29 Okt0
pi 30 Okt0
so 31 Okt0
ne 1 Nov0
po 2 Nov0
ut 3 Nov0
st 4 Nov0
št 5 Nov0
pi 6 Nov0
so 7 Nov0
ne 8 Nov (predpoveď)0
po 9 Nov (predpoveď)0
ut 10 Nov (predpoveď)0
st 11 Nov (predpoveď)0
št 12 Nov (predpoveď)0
pi 13 Nov (predpoveď)0
so 14 Nov (predpoveď)0
ne 15 Nov (predpoveď)0
po 16 Nov (predpoveď)0
ut 17 Nov (predpoveď)0
st 18 Nov (predpoveď)0
št 19 Nov (predpoveď)0
pi 20 Nov (predpoveď)0
so 21 Nov (predpoveď)0
ne 22 Nov (predpoveď)0
po 23 Nov (predpoveď)0
ut 24 Nov (predpoveď)0
st 25 Nov (predpoveď)0
št 26 Nov (predpoveď)0
pi 27 Nov (predpoveď)0
so 28 Nov (predpoveď)0

Cyril Mount: rýchle odpovede

Ktoré dielo od Cyril Mount má najvyššiu početnosť zobrazení?

Je to Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE: 200 návštev, čo predstavuje 40% z celkového počtu zobrazení umelca Cyril Mount. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 4.

Koľko návštev má Cyril Mount?

900 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 500 na stránke umelca a 400 na jednotlivých díloch.

Existuje typ diela od Cyril Mount, ktoré ľudia preferujú?

Áno, Mierny jas (Luminancia): 60% návštev z 22% katalógu.