Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Cornelis Springer na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Cornelis Springer na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Cornelis Springer na ArtsDot.com: A view in a street, Culemborg, with a blacksmith at work s celkom 300 návštevami, čo predstavuje 9% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich Street scene a Cityview wiith marketstall. Celkovo malo Cornelis Springer 3 500 návštev: 400 návštev stránky umelca a 3 100 návštev stránok jednotlivých diel. Pozornosť mierne klesla: počet návštev klesol o 33% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 2 400 návštevami. Ľudia si prehliadajú obsah na pou počítače (83%), tablety (11%) a telefóny (6%). Zástupcovia majú sklon k Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 58% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 36% umeleckej kolekcie umelca.
10 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Cornelis Springer
Toto je 10 dielov umelca Cornelis Springer, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
-
1
A view in a street, Culemborg, with a blacksmith at work
300 návštev · 9,1%
-
2
Street scene
200 návštev · 6,1%
-
3
Cityview wiith marketstall
200 návštev · 6,1%
-
4
The Jewish quarter in Amsterdam
200 návštev · 6,1%
-
5
Cityhall in Lbeck
200 návštev · 6,1%
-
6
The Stadhuis at Kampen, The Netherlands
200 návštev · 6,1%
-
7
Fortified Buildings on the Banks of a Canal
200 návštev · 6,1%
-
8
A View of a Town along the Rhine, 1841
100 návštev · 3,0%
-
9
St. Joseph's Church in Hamelen, 1877
100 návštev · 3,0%
-
10
Cityview Hoorn
100 návštev · 3,0%
Koľko ľudí navštevuje stránku Cornelis Springer každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 2 100 |
| Aug 2026 | 0 | 600 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
Ako často sa ogliadajú diela od Cornelis Springer?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Cornelis Springer?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 12,0% | 21,2% |
| Mierny jas | 50,0% | 45,5% |
| Svetlá rovnováha | 36,0% | 33,3% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 26,0% | 12,1% |
| Subtelné tóny farieb | 52,0% | 60,6% |
| Vyvážene jemná | 22,0% | 27,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 26,0% | 15,2% |
| Vyvážené | 64,0% | 81,8% |
| Sýte | 10,0% | 3,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 0,0% |
| Jemný | 2,0% | 6,1% |
| Vyvážený | 8,0% | 3,0% |
| Výrazný | 10,0% | 12,1% |
| Vyhlásenie | 76,0% | 78,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 16,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 22,0% | 24,2% |
| Silná farebná jednota | 36,0% | 57,6% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 18,2% |
Ktoré diela umelca Cornelis Springer majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A View of Franeker with the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figures on a Market Square… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| the Voldersgracht in Haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Joseph's Church in Hame… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Smithy of Culemborg in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of a Town along the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Town Hall and Market in Naa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View in den Briel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of the Harbour of Ha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Cornelis Springer?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 900 | 82,9% |
| tablety | 400 | 11,4% |
| telefóny | 200 | 5,7% |
Aké jazyky používajú návštevníci Cornelis Springer?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko návštev má Cornelis Springer denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 300 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky týkajúce sa Cornelis Springer na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Cornelis Springer sú najpopulárnejšie?
- A view in a street, Culemborg, with a blacksmith at work je najobľúbenejším dielom s 300 návštevami (9% všetkých zobrazení umelca Cornelis Springer). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 10 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Cornelis Springer na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Cornelis Springer 3 500 návštev: 400 na stránke umelca a 3 100 na stránkach jednotlivých diel.
Na akých zariadeniach sa pohybujú návštevníci Cornelis Springer?
- Väčšinou na pou počítače (83%), tablety (11%) a telefóny (6%): 83% návštev pochádza z pou počítače.
Aké diela majú návštevníci Cornelis Springer najradšej?
- Uprednostňujú Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 58% návštev oproti 36% umeleckého katalógu.