Claude MonetŠtatistiky návštevnosť a najpozorovávanejšie diela
1840
–
1926
Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Claude Monet na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Krátka verzia pre Claude Monet
Ľudia otvárajú Vodné ľalie (alebo Lekienky) častejšie než akékoľvek lainé dielo od Claude Monet: 44 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 4% všetkých zobrazení. 1906 a Prechod dopĺňajú pódiu. Claude Monet celkom zaznamenal 1 349 100 návštev, z toho 259 900 na stránke umelca a 1 089 200 pri jednotlivých díloch. Trend rastie: v Sep 2026 bolo o 4% viac návštev ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 809 500 návštevami. Webstránka bola čítaná v anglicky (36%), nemecky (10%) a kórejsky (8%) jazykoch. Publikum je rozložené v krajinách Nemecko (16%), Južná Kórea (8%) a Spojené štáty americké (8%). Počet návštev rozdelený podľa pou počítače (66%), telefóny (31%) a tablety (3%). Jedna kategória vyniká: Mäkký tieň (Luminancia) získava 28% návštev, hoci predstavuje len 14% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Claude Monet
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Claude Monet sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
Aká je popularita stránky Claude Monet môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
3 300
26 400
Júl 2026
87 500
722 000
Aug 2026
90 600
158 800
Sep 2026
78 500
182 000
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Claude Monet?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Claude Monet?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
75,0%
80,8%
Pokojná atmosféra
16,7%
9,4%
Nostalgický
4,2%
4,7%
Éterický
2,1%
1,7%
Dramatické
0,0%
1,0%
Romantický
0,0%
0,8%
Elegantný
2,1%
0,6%
Zázračný luxus
0,0%
0,6%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
60,4%
71,9%
Pokojná
25,0%
10,3%
Kontemplatívny
6,2%
9,5%
Melancholický
4,2%
3,8%
Tajomný
0,0%
1,1%
Nostalgický
0,0%
0,9%
Romantický
0,0%
0,8%
Dramatický
0,0%
0,6%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
4,0%
8,3%
Mäkký tieň
14,0%
27,9%
Mierny jas
48,0%
43,8%
Svetlá rovnováha
26,0%
18,5%
Luminózny
8,0%
1,5%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
18,0%
19,6%
Subtelné tóny farieb
38,0%
31,8%
Vyvážene jemná
26,0%
37,1%
Výrazná prítomnosť farieb
14,0%
11,1%
Sýta farba
4,0%
0,3%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
42,1%
40,0%
Zemité tóny
34,2%
37,2%
Tmavé tóny
18,4%
17,8%
Prírodné témy
0,0%
3,3%
Monochromatické
2,6%
0,9%
Pastelové tóny
2,6%
0,7%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
18,0%
16,0%
Vyvážené
56,0%
68,3%
Sýte
26,0%
15,7%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
20,0%
22,8%
Jemný
22,0%
27,4%
Vyvážený
24,0%
16,7%
Výrazný
12,0%
16,9%
Vyhlásenie
22,0%
16,2%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
32,0%
43,7%
jemne prepojená paleta
6,0%
16,9%
Vyvážená harmónia
14,0%
13,2%
Silná farebná jednota
36,0%
20,7%
Jednotná paleta
12,0%
5,5%
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Claude Monet v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Vodné ľalie (alebo Lekienky)
0
0
0
0
0
0
0
0
200
12 200
12 400
15 200
Gare Saint-Lazare, Paríž
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7 800
8 600
6 600
Grainstack v skorom počasí
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4 500
5 000
5 800
Prechod
0
0
0
0
0
0
0
0
200
8 800
6 700
8 200
Impression, východ slnka
0
0
0
0
0
0
0
0
200
7 300
4 100
6 300
1906
0
0
0
0
0
0
0
0
100
7 400
8 000
10 800
The Thames below Westminster
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2 800
2 300
2 200
Prechod na útesovom svahu p…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
8 300
4 400
3 300
Popiersa v Giverny
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 500
1 800
1 600
Rouenská katedrála, Symfóni…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 300
1 700
1 600
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je vnímaný/á Claude Monet?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
895 100
66,3%
telefóny
415 800
30,8%
tablety
38 200
2,8%
V akých jazykoch sa číta tvorba Claude Monet?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
27 400
36,0%
nemecky
7 800
10,2%
kórejsky
6 000
7,9%
španielsky
5 700
7,5%
rusky
5 100
6,7%
taliansky
3 000
3,9%
portugalsky
2 500
3,3%
francúzsky
2 300
3,0%
švédsky
2 000
2,6%
fínsky
1 900
2,5%
Ako vyzerajú denné návštevy u Claude Monet a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Deň
Návštevy
ut 22 Sep
11 600
st 23 Sep
18 800
št 24 Sep
11 400
pi 25 Sep
7 900
so 26 Sep
12 500
ne 27 Sep
18 600
po 28 Sep
14 700
ut 29 Sep
14 400
st 30 Sep
15 200
št 1 Okt
14 700
pi 2 Okt
11 000
so 3 Okt
15 300
ne 4 Okt
18 200
po 5 Okt
17 600
ut 6 Okt
26 700
st 7 Okt
19 500
št 8 Okt
17 700
pi 9 Okt
20 300
so 10 Okt
20 100
ne 11 Okt
24 900
po 12 Okt
21 600
ut 13 Okt (predpoveď)
26 000
st 14 Okt (predpoveď)
26 400
št 15 Okt (predpoveď)
21 600
pi 16 Okt (predpoveď)
19 400
so 17 Okt (predpoveď)
23 700
ne 18 Okt (predpoveď)
30 500
po 19 Okt (predpoveď)
26 600
ut 20 Okt (predpoveď)
29 000
st 21 Okt (predpoveď)
29 500
št 22 Okt (predpoveď)
24 100
pi 23 Okt (predpoveď)
21 600
so 24 Okt (predpoveď)
26 400
ne 25 Okt (predpoveď)
34 000
po 26 Okt (predpoveď)
29 700
ut 27 Okt (predpoveď)
31 600
st 28 Okt (predpoveď)
32 000
št 29 Okt (predpoveď)
26 200
pi 30 Okt (predpoveď)
23 500
so 31 Okt (predpoveď)
28 700
ne 1 Nov (predpoveď)
37 000
po 2 Nov (predpoveď)
32 300
Claude Monet: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Claude Monet má najvyššiu početnosť zobrazení?
Je to Vodné ľalie (alebo Lekienky): 44 500 návštev, čo predstavuje 4% z celkového počtu zobrazení umelca Claude Monet. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Claude Monet?
1 349 100 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 259 900 na stránke umelca a 1 089 200 na jednotlivých díloch.
Pozorujú ľudia Claude Monet na telefóne alebo na počítači?
Oba: podiel návštev podľa pou počítače (66%), telefóny (31%) a tablety (3%); vedie pou počítače s podielom 66%.
Čítajú si ľudia o Claude Monet v niekoľkých jazykoch?
Áno: anglicky (36%), nemecky (10%) a kórejsky (8%). Najčastejšou jazykovou verziou je anglicky s podielom 36%.
Existuje typ diela od Claude Monet, ktoré ľudia preferujú?
Áno, Mäkký tieň (Luminancia): 28% návštev z 14% katalógu.