Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Claude Chastillon na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Claude Chastillon na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Claude Chastillon na ArtsDot.com: Project of the Place de France in Paris s celkom 300 návštevami, čo predstavuje 33% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich Chateau De Maillebois, Gravure a Hotel De Ville De Paris Et La Place De Greve Sous Le Regne. Celkovo malo Claude Chastillon 1 300 návštev: 400 návštev stránky umelca a 900 návštev stránok jednotlivých diel. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 1 200 návštevami. Zástupcovia majú sklon k Vyhlásenie (Kontrast): 56% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 32% umeleckej kolekcie umelca.
6 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Claude Chastillon
Toto je 6 dielov umelca Claude Chastillon, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
-
1
Project of the Place de France in Paris, 1609
300 návštev · 33,3%
-
2
Chateau De Maillebois, Gravure
200 návštev · 22,2%
-
3
Hotel De Ville De Paris Et La Place De Greve Sous Le Regne
100 návštev · 11,1%
-
4
Hopital Saint Louis
100 návštev · 11,1%
-
5
Palais Des Treize Oder Palast Der Dreizehn
100 návštev · 11,1%
-
6
Gravure Avec Le Chateau Du Grand-pressigny
100 návštev · 11,1%
Koľko ľudí navštevuje stránku Claude Chastillon každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Ako často sa ogliadajú diela od Claude Chastillon?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Claude Chastillon?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 5,3% | 0,0% |
| Mierny jas | 31,6% | 22,2% |
| Svetlá rovnováha | 47,4% | 66,7% |
| Luminózny | 15,8% | 11,1% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 89,5% | 100,0% |
| Subtelné tóny farieb | 5,3% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 5,3% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 89,5% | 100,0% |
| Vyvážené | 5,3% | 0,0% |
| Sýte | 5,3% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 21,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 31,6% | 11,1% |
| Výrazný | 15,8% | 33,3% |
| Vyhlásenie | 31,6% | 55,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 5,3% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 94,7% | 100,0% |
Ktoré diela umelca Claude Chastillon majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Project of the Place de Fra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Au Premier Plan, Rive Gauch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Projet De La Place De Franc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Phare De Cordouan Sous L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hotel De Ville De Paris Et… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Hopital Saint Louis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ancient Etching | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Place Dauphine Sous Le R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chateau De Maillebois, Grav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Gravure Avec Le Chateau Du… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aké jazyky používajú návštevníci Claude Chastillon?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev má Claude Chastillon denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky týkajúce sa Claude Chastillon na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Claude Chastillon sú najpopulárnejšie?
- Project of the Place de France in Paris je najobľúbenejším dielom s 300 návštevami (33% všetkých zobrazení umelca Claude Chastillon). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 6 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Claude Chastillon na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Claude Chastillon 1 300 návštev: 400 na stránke umelca a 900 na stránkach jednotlivých diel.
Aké diela majú návštevníci Claude Chastillon najradšej?
- Uprednostňujú Vyhlásenie (Kontrast): 56% návštev oproti 32% umeleckého katalógu.