Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Charles Meynier na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Charles Meynier na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Charles Meynier na ArtsDot.com: LE TRIOMPHE DE LA PEINTURE FRANCAISE APOTHEOSE DE POUSSIN, DE LE SUEUR ET DE LE BRUN s celkom 200 návštevami, čo predstavuje 12% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich Les nymphes de Parthénope, emportant loin de leur rivage les pénates, images de leurs dieux, sont conduites par la déesse des beaux arts sur les bords de la Seine a La naissance de Louis XIV, sujet allégorique. Celkovo malo Charles Meynier 1 800 návštev: 300 návštev stránky umelca a 1 500 návštev stránok jednotlivých diel. Pozornosť mierne klesla: počet návštev klesol o 33% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 1 200 návštevami. Zástupcovia majú sklon k Mierny jas (Luminancia): 56% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 33% umeleckej kolekcie umelca.
10 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Charles Meynier
Toto je 10 dielov umelca Charles Meynier, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
-
1
LE TRIOMPHE DE LA PEINTURE FRANCAISE APOTHEOSE DE POUSSIN, DE LE SUEUR ET DE LE BRUN
200 návštev · 12,5%
-
2
Les nymphes de Parthénope, emportant loin de leur rivage les pénates, images de leurs dieux, sont conduites par la déesse des beaux arts sur les bords de la Seine
200 návštev · 12,5%
-
3
La naissance de Louis XIV, sujet allégorique
200 návštev · 12,5%
-
4
LES NYMPHES DE PARTHENOPE, EMPORTANT LOIN DE LEURS RIVAGES LES PENATES, IMAGES DE LEURS DIEUX, SONT CONDUITES PAR LA DEESSE DES BEAUX ARTS SUR LES BORDS DE LA SEINE
100 návštev · 6,2%
-
5
Napoleon in Berlin, 1810
100 návštev · 6,2%
-
6
Milo of Croton Attacked by a Lion (study), 1795
100 návštev · 6,2%
-
7
Diane, a corpse at his feet: scene of the death of the Niobides, 1794
100 návštev · 6,2%
-
8
Warrior on his knees protecting himself from his shield, 1794
100 návštev · 6,2%
-
9
Woman standing in front of a tomb, 1794
100 návštev · 6,2%
-
10
The Muse Erato Writing Verses Inspired by Love, 1797
100 návštev · 6,2%
Koľko ľudí navštevuje stránku Charles Meynier každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 1 100 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Ako často sa ogliadajú diela od Charles Meynier?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Charles Meynier?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojná | 50,0% | 66,7% |
| Plný nádeje | 25,0% | 33,3% |
| Kontemplatívny | 25,0% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 12,8% | 6,2% |
| Mäkký tieň | 23,1% | 18,8% |
| Mierny jas | 33,3% | 56,2% |
| Svetlá rovnováha | 30,8% | 18,8% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 12,8% | 18,8% |
| Subtelné tóny farieb | 48,7% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 33,3% | 18,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 5,1% | 12,5% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 48,6% | 53,3% |
| Neutrálne tóny | 42,9% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 8,6% | 13,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 23,1% | 18,8% |
| Vyvážené | 61,5% | 81,2% |
| Sýte | 15,4% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,6% | 0,0% |
| Jemný | 12,8% | 12,5% |
| Vyvážený | 33,3% | 43,8% |
| Výrazný | 28,2% | 6,2% |
| Vyhlásenie | 23,1% | 37,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 5,1% | 6,2% |
| jemne prepojená paleta | 2,6% | 12,5% |
| Vyvážená harmónia | 10,3% | 12,5% |
| Silná farebná jednota | 59,0% | 31,2% |
| Jednotná paleta | 23,1% | 37,5% |
Ktoré diela umelca Charles Meynier majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La terre recevant des emper… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La France, sous les traits… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA FRANCE SOUS LES TRAITS D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| LES NYMPHES DE PARTHENOPE,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| LE TRIOMPHE DE LA PEINTURE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Les nymphes de Parthénope,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| La naissance de Louis XIV,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Milo of Croton Attacked by… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La France, en Minerve, prot… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LE MARECHAL NEY REMET AUX S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používajú návštevníci Charles Meynier?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev má Charles Meynier denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 300 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky týkajúce sa Charles Meynier na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Charles Meynier sú najpopulárnejšie?
- LE TRIOMPHE DE LA PEINTURE FRANCAISE APOTHEOSE DE POUSSIN, DE LE SUEUR ET DE LE BRUN je najobľúbenejším dielom s 200 návštevami (12% všetkých zobrazení umelca Charles Meynier). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 10 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Charles Meynier na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Charles Meynier 1 800 návštev: 300 na stránke umelca a 1 500 na stránkach jednotlivých diel.
Aké diela majú návštevníci Charles Meynier najradšej?
- Uprednostňujú Mierny jas (Luminancia): 56% návštev oproti 33% umeleckého katalógu.