Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Charles Ernest Cundall na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Charles Ernest Cundall: čísla v niekoľkých riadkoch
New York, from Brooklyn je hviezda: 600 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 15% všetkých zobrazení umelca Charles Ernest Cundall. Nasledujú The Destruction of a Birmingham Small Arms Factory Building a The Demolition of Devonshire House. Spolu stránka umelca (700 návštev) a diela (2 700 návštev) tvoria celkom 3 400 návštev. Záujem klesol o 50% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 (3 100 návštev). Podľa zariadenia: pou počítače (91%) a telefóny (9%). Návštevy vy favorujú Vyvážené (Intenzita farieb), čo predstavuje 67% návštev oproti 46% v katalógu.
Charles Ernest Cundall: 10 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Charles Ernest Cundall.
-
1
New York, from Brooklyn, 1939
600 návštev · 15,4%
-
2
The Destruction of a Birmingham Small Arms Factory Building, 1946
300 návštev · 7,7%
-
3
The Demolition of Devonshire House, 1925
200 návštev · 5,1%
-
4
A Chelsea Cup Tie, 1923
200 návštev · 5,1%
-
5
Hauling a Catalina up the Slipway, 1943
200 návštev · 5,1%
-
6
The Boulogne Express, 1929
100 návštev · 2,6%
-
7
Building Submarines, 1940
100 návštev · 2,6%
-
8
The Lord Mayor's Procession Arriving at the Law Courts, London, 1926
100 návštev · 2,6%
-
9
Abingdon Fair, 1927
100 návštev · 2,6%
-
10
Derby Day, 1933
100 návštev · 2,6%
Kedy ľudia navštevujú stránku Charles Ernest Cundall?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 2 500 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Kedy sú diela umelca Charles Ernest Cundall obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Charles Ernest Cundall v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,0% | 10,3% |
| Mäkký tieň | 16,0% | 17,9% |
| Mierny jas | 40,0% | 30,8% |
| Svetlá rovnováha | 36,0% | 38,5% |
| Luminózny | 2,0% | 2,6% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 54,0% | 51,3% |
| Subtelné tóny farieb | 30,0% | 33,3% |
| Vyvážene jemná | 12,0% | 7,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 7,7% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 74,2% | 66,7% |
| Zemité tóny | 19,4% | 18,5% |
| Tmavé tóny | 6,5% | 11,1% |
| Monochromatické | 0,0% | 3,7% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 48,0% | 25,6% |
| Vyvážené | 46,0% | 66,7% |
| Sýte | 6,0% | 7,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 25,6% |
| Jemný | 22,0% | 15,4% |
| Vyvážený | 18,0% | 25,6% |
| Výrazný | 20,0% | 12,8% |
| Vyhlásenie | 30,0% | 20,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 38,0% | 38,5% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 12,8% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 2,6% |
| Silná farebná jednota | 30,0% | 30,8% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 15,4% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Charles Ernest Cundall podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Their Finest Hour, May 1940 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Derby Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Lord Mayor's Procession… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Boulogne Express | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abingdon Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tom Walker (b.1872), In Pen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hipper at Kiel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pump Room, Bath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Arena, Assisi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building Submarines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používá publikum umelca Charles Ernest Cundall?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 100 | 91,2% |
| telefóny | 300 | 8,8% |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Charles Ernest Cundall?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Charles Ernest Cundall a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Charles Ernest Cundall
Aké diela od Charles Ernest Cundall si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv New York, from Brooklyn, s 600 návštevami alebo 15% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 10 diel.
Aké je publikum Charles Ernest Cundall na ArtsDot.com?
- 3 400 návštev za dvanásť mesiacov: 700 na stránke umelca a 2 700 u jeho diel.
Aké zariadenia prinášajú publikum umelca Charles Ernest Cundall?
- Publikum pochádza z pou počítače (91%) a telefóny (9%); pou počítače predstavuje 91% návštev.
Ktoré diela Charles Ernest Cundall najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Vyvážené (Intenzita farieb) tvoria 67% návštev, hoci predstavujú len 46% katalógu.