Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Charles De Sousy Ricketts na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Charles De Sousy Ricketts na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Charles De Sousy Ricketts na ArtsDot.com: Don Juan in Hell s celkom 600 návštevami, čo predstavuje 24% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich Cleopatra in Flight a A Fancy Dress Dinner Party. Celkovo malo Charles De Sousy Ricketts 3 000 návštev: 800 návštev stránky umelca a 2 200 návštev stránok jednotlivých diel. Pozornosť mierne klesla: počet návštev klesol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 2 100 návštevami. Ľudia si prehliadajú obsah na pou počítače (100%). Zástupcovia majú sklon k Vyvážené (Intenzita farieb): 76% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 46% umeleckej kolekcie umelca.
10 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Charles De Sousy Ricketts
Toto je 10 dielov umelca Charles De Sousy Ricketts, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
-
1
Don Juan in Hell, 1931
600 návštev · 24,0%
-
2
Cleopatra in Flight
500 návštev · 20,0%
-
3
A Fancy Dress Dinner Party, 1904
300 návštev · 12,0%
-
4
Jephthahova dcéra, 1907
300 návštev · 12,0%
-
5
The Trojan Women, 1924
200 návštev · 8,0%
-
6
Montezuma
200 návštev · 8,0%
-
7
The Death of Cleopatra
100 návštev · 4,0%
-
8
Costumes for the Mikado, 1926
100 návštev · 4,0%
-
9
The Betrayal of Christ, 1904
100 návštev · 4,0%
-
10
Tobias and the Angel, 1905
100 návštev · 4,0%
Koľko ľudí navštevuje stránku Charles De Sousy Ricketts každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 800 | 1 300 |
| Aug 2026 | 0 | 900 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela od Charles De Sousy Ricketts?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Charles De Sousy Ricketts?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 53,8% | 32,0% |
| Mäkký tieň | 19,2% | 32,0% |
| Mierny jas | 23,1% | 32,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 3,9% | 4,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 53,8% | 8,0% |
| Subtelné tóny farieb | 38,5% | 64,0% |
| Vyvážene jemná | 7,7% | 28,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 84,6% | 90,0% |
| Pastelové tóny | 7,7% | 10,0% |
| Monochromatické | 7,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 53,8% | 24,0% |
| Vyvážené | 46,2% | 76,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 19,2% | 8,0% |
| Jemný | 15,4% | 12,0% |
| Vyvážený | 23,1% | 4,0% |
| Výrazný | 19,2% | 36,0% |
| Vyhlásenie | 23,1% | 40,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 23,1% | 32,0% |
| jemne prepojená paleta | 15,4% | 20,0% |
| Vyvážená harmónia | 15,4% | 8,0% |
| Silná farebná jednota | 46,2% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ktoré diela umelca Charles De Sousy Ricketts majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Danaides | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jephthahova dcéra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Tobias being comforted by t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacob wrestling with the An… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Deposition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Faust and Mephistopheles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Fancy Dress Dinner Party | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| The Death of Cleopatra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tobias and the Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Siegfried and the Magic Bird | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Charles De Sousy Ricketts?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 000 | 100,0% |
Aké jazyky používajú návštevníci Charles De Sousy Ricketts?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev má Charles De Sousy Ricketts denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky týkajúce sa Charles De Sousy Ricketts na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Charles De Sousy Ricketts sú najpopulárnejšie?
- Don Juan in Hell je najobľúbenejším dielom s 600 návštevami (24% všetkých zobrazení umelca Charles De Sousy Ricketts). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 10 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Charles De Sousy Ricketts na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Charles De Sousy Ricketts 3 000 návštev: 800 na stránke umelca a 2 200 na stránkach jednotlivých diel.
Na akých zariadeniach sa pohybujú návštevníci Charles De Sousy Ricketts?
- Väčšinou na pou počítače (100%): 100% návštev pochádza z pou počítače.
Aké diela majú návštevníci Charles De Sousy Ricketts najradšej?
- Uprednostňujú Vyvážené (Intenzita farieb): 76% návštev oproti 46% umeleckého katalógu.