Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Charles Codman na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Charles Codman
Ľudia otvárajú Fancy Piece častejšie než akékoľvek lainé dielo od Charles Codman: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 56% všetkých zobrazení. Diamond Cove on Hog Island, Casco Bay a Little Wanderer (copy after Sir Thomas Lawrence's Master Lambton) dopĺňajú pódiu. Charles Codman celkom zaznamenal 1 300 návštev, z toho 500 na stránke umelca a 800 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 1 300 návštevami. Jedna kategória vyniká: Silná farebná jednota (Harmónia farieb) získava 78% návštev, hoci predstavuje len 29% katalógu.
Top 4: najčastejšie otvárané diela umelca Charles Codman
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 4 diel umelca Charles Codman sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
Aká je popularita stránky Charles Codman môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Charles Codman?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Charles Codman?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Atmosféra | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 78,6% | 77,8% |
| Romantický | 10,7% | 11,1% |
| Dramatické | 7,1% | 11,1% |
| Nostalgický | 3,6% | 0,0% |
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 78,6% | 55,6% |
| Pokojná | 3,6% | 22,2% |
| Kontemplatívny | 3,6% | 11,1% |
| Napätý | 3,6% | 11,1% |
| Dramatický | 3,6% | 0,0% |
| Radostný | 3,6% | 0,0% |
| Romantický | 3,6% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 14,3% | 11,1% |
| Mäkký tieň | 21,4% | 0,0% |
| Mierny jas | 46,4% | 88,9% |
| Svetlá rovnováha | 14,3% | 0,0% |
| Luminózny | 3,6% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 39,3% | 66,7% |
| Subtelné tóny farieb | 53,6% | 33,3% |
| Vyvážene jemná | 7,1% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 42,9% | 11,1% |
| Vyvážené | 53,6% | 88,9% |
| Sýte | 3,6% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 3,6% | 11,1% |
| Jemný | 3,6% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 7,1% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 85,7% | 88,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 32,1% | 11,1% |
| jemne prepojená paleta | 17,9% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 17,9% | 11,1% |
| Silná farebná jednota | 28,6% | 77,8% |
| Jednotná paleta | 3,6% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Charles Codman v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diamond Cove on Hog Island,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Sebago | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Picinc Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Maine State Hou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Farm and Mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Twin Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Moose Hunter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bathing Pool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dog Days | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Charles Codman?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Charles Codman a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
Charles Codman: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Charles Codman má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Fancy Piece: 500 návštev, čo predstavuje 56% z celkového počtu zobrazení umelca Charles Codman. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 4.
Koľko návštev má Charles Codman?
- 1 300 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 500 na stránke umelca a 800 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Charles Codman, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 78% návštev z 29% katalógu.