Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Cecílio Pla I Gallardó na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Cecílio Pla I Gallardó: čísla v niekoľkých riadkoch
Paisaje je hviezda: 400 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 21% všetkých zobrazení umelca Cecílio Pla I Gallardó. Nasledujú Escondidas a Jugando. Spolu stránka umelca (500 návštev) a diela (1 500 návštev) tvoria celkom 2 000 návštev. Najlepší mesiac: Júl 2026 (1 300 návštev). Návštevy vy favorujú Neutrálne tóny (Paleta farieb), čo predstavuje 58% návštev oproti 25% v katalógu.
Cecílio Pla I Gallardó: 10 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Cecílio Pla I Gallardó.
-
1
Paisaje
400 návštev · 21,1%
-
2
Escondidas
200 návštev · 10,5%
-
3
Jugando
200 návštev · 10,5%
-
4
Retrato de su hija
100 návštev · 5,3%
-
5
Retrato de Casimiro Sainz
100 návštev · 5,3%
-
6
Escena en la playa
100 návštev · 5,3%
-
7
Dama
100 návštev · 5,3%
-
8
Retrato de su Mujer
100 návštev · 5,3%
-
9
En la Estacion
100 návštev · 5,3%
-
10
Mujer con mantilla
100 návštev · 5,3%
Kedy ľudia navštevujú stránku Cecílio Pla I Gallardó?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 1 200 |
| Aug 2026 | 200 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 100 |
Kedy sú diela umelca Cecílio Pla I Gallardó obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Cecílio Pla I Gallardó v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 22,0% | 10,5% |
| Mäkký tieň | 32,0% | 36,8% |
| Mierny jas | 30,0% | 36,8% |
| Svetlá rovnováha | 16,0% | 15,8% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 20,0% | 15,8% |
| Subtelné tóny farieb | 32,0% | 47,4% |
| Vyvážene jemná | 30,0% | 21,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 18,0% | 15,8% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 16,7% |
| Neutrálne tóny | 25,0% | 58,3% |
| Tmavé tóny | 25,0% | 25,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 28,0% | 21,1% |
| Vyvážené | 54,0% | 63,2% |
| Sýte | 18,0% | 15,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 5,3% |
| Jemný | 26,0% | 5,3% |
| Vyvážený | 8,0% | 5,3% |
| Výrazný | 10,0% | 10,5% |
| Vyhlásenie | 54,0% | 73,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,0% | 36,8% |
| jemne prepojená paleta | 18,0% | 10,5% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 10,5% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 31,6% |
| Jednotná paleta | 8,0% | 10,5% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Cecílio Pla I Gallardó podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Burial of Santa Leocadia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Verbena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing on the Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Una gaviota | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mujeres a los toros | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Escena en la playa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| En la Estacion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dama | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Pintura en paleta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato de mujer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Cecílio Pla I Gallardó?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| dánsky | 100 | 50,0% |
| anglicky | 100 | 50,0% |
Koľko je denných návštev u Cecílio Pla I Gallardó a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 400 |
| st 28 Okt | 100 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 100 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 100 |
Čo sa ľudia pýtajú o Cecílio Pla I Gallardó
Aké diela od Cecílio Pla I Gallardó si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Paisaje, s 400 návštevami alebo 21% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 10 diel.
Aké je publikum Cecílio Pla I Gallardó na ArtsDot.com?
- 2 000 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca a 1 500 u jeho diel.
Ktoré diela Cecílio Pla I Gallardó najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Neutrálne tóny (Paleta farieb) tvoria 58% návštev, hoci predstavujú len 25% katalógu.