Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Cass Gilbert na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Cass Gilbert
Ľudia otvárajú Arches of Palace of Nero častejšie než akékoľvek lainé dielo od Cass Gilbert: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 7% všetkých zobrazení. (Temple) a Old Church, Tours, France dopĺňajú pódiu. Cass Gilbert celkom zaznamenal 3 400 návštev, z toho 900 na stránke umelca a 2 500 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 3 100 návštevami. Počet návštev rozdelený podľa pou počítače (100%). Jedna kategória vyniká: Sýte (Intenzita farieb) získava 33% návštev, hoci predstavuje len 22% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Cass Gilbert
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Cass Gilbert sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Arches of Palace of Nero, 1933
200 návštev · 7,4%
-
2
(Temple), 1927
200 návštev · 7,4%
-
3
Old Church, Tours, France, 1880
200 návštev · 7,4%
-
4
Old House at Segovia, Spain, 1920
200 návštev · 7,4%
-
5
Temple of Neptune, Paestum, 1898
200 návštev · 7,4%
-
6
Battle Abbey, 1931
100 návštev · 3,7%
-
7
The Lagoon, Venice, 1898
100 návštev · 3,7%
-
8
Towers from the City Wall, Nuremberg, 1897
100 návštev · 3,7%
-
9
On the Beach below the Promenade des Anglais, Nice, France, 1898
100 návštev · 3,7%
-
10
Church of St. Francis, Assisi, 1898
100 návštev · 3,7%
Aká je popularita stránky Cass Gilbert môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 800 | 2 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Cass Gilbert?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Cass Gilbert?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 26,0% | 25,9% |
| Svetlá rovnováha | 60,0% | 66,7% |
| Luminózny | 14,0% | 7,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 42,0% | 22,2% |
| Subtelné tóny farieb | 34,0% | 37,0% |
| Vyvážene jemná | 12,0% | 18,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,0% | 22,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 81,2% | 74,1% |
| Zemité tóny | 10,4% | 18,5% |
| Pastelové tóny | 4,2% | 3,7% |
| Monochromatické | 2,1% | 3,7% |
| Tmavé tóny | 2,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 8,0% | 7,4% |
| Vyvážené | 70,0% | 59,3% |
| Sýte | 22,0% | 33,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 34,0% | 33,3% |
| Jemný | 24,0% | 25,9% |
| Vyvážený | 14,0% | 18,5% |
| Výrazný | 24,0% | 18,5% |
| Vyhlásenie | 4,0% | 3,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 20,0% | 14,8% |
| jemne prepojená paleta | 18,0% | 14,8% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 22,2% |
| Silná farebná jednota | 24,0% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 14,8% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Cass Gilbert v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mt. Pico, Azores Islands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Church, Tours, France | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Latin Quarter, Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cathedral Cloister at Le Puy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Church at Segovia, Spain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durham Cathedral, England | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portal of Church of Nervy S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baths of Caracalla, Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carcassonne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Towers from the City Wall,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je vnímaný/á Cass Gilbert?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 400 | 100,0% |
V akých jazykoch sa číta tvorba Cass Gilbert?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Cass Gilbert a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Cass Gilbert: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Cass Gilbert má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Arches of Palace of Nero: 200 návštev, čo predstavuje 7% z celkového počtu zobrazení umelca Cass Gilbert. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Cass Gilbert?
- 3 400 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 900 na stránke umelca a 2 500 na jednotlivých díloch.
Pozorujú ľudia Cass Gilbert na telefóne alebo na počítači?
- Oba: podiel návštev podľa pou počítače (100%); vedie pou počítače s podielom 100%.
Existuje typ diela od Cass Gilbert, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Sýte (Intenzita farieb): 33% návštev z 22% katalógu.