Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Carolus-Duran na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Carolus-Duran: čísla v niekoľkých riadkoch
Le Baiser (also known as The Kiss) je hviezda: 400 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 11% všetkých zobrazení umelca Carolus-Duran. Nasledujú Fantin-Latour and Oulevay a Carolus Duran. Spolu stránka umelca (200 návštev) a diela (3 500 návštev) tvoria celkom 3 700 návštev. Záujem klesol o 67% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 (3 300 návštev). Podľa zariadenia: pou počítače (95%), telefóny (3%) a tablety (3%). Návštevy vy favorujú Vyhlásenie (Kontrast), čo predstavuje 35% návštev oproti 20% v katalógu.
Carolus-Duran: 10 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Carolus-Duran.
-
1
Le Baiser (also known as The Kiss), 1868
400 návštev · 10,8%
-
2
Fantin-Latour and Oulevay
300 návštev · 8,1%
-
3
Carolus Duran, 1900
200 návštev · 5,4%
-
4
Margaret Anderson, Wife of the Honorable Ronald Grenville
200 návštev · 5,4%
-
5
Une femme nue assise vue de dos regardant la mer
200 návštev · 5,4%
-
6
Danae
200 návštev · 5,4%
-
7
The Artist's Daughter, Marie-Anne
100 návštev · 2,7%
-
8
Equestrian Portrait of Mademoiselle Croizette, 1873
100 návštev · 2,7%
-
9
The Convalescent or The Casualty, 1860
100 návštev · 2,7%
-
10
Pasteur, 1887
100 návštev · 2,7%
Kedy ľudia navštevujú stránku Carolus-Duran?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 3 100 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Kedy sú diela umelca Carolus-Duran obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Carolus-Duran v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 76,0% | 70,3% |
| Mäkký tieň | 18,0% | 13,5% |
| Mierny jas | 4,0% | 13,5% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 2,7% |
| Luminózny | 2,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 52,0% | 46,0% |
| Subtelné tóny farieb | 36,0% | 29,7% |
| Vyvážene jemná | 10,0% | 16,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 8,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 94,6% | 86,7% |
| Tmavé tóny | 2,7% | 10,0% |
| Neutrálne tóny | 2,7% | 3,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 76,0% | 67,6% |
| Vyvážené | 24,0% | 21,6% |
| Sýte | 0,0% | 10,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 30,0% | 21,6% |
| Jemný | 30,0% | 27,0% |
| Vyvážený | 10,0% | 10,8% |
| Výrazný | 10,0% | 5,4% |
| Vyhlásenie | 20,0% | 35,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 4,0% | 2,7% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 10,8% |
| Vyvážená harmónia | 22,0% | 16,2% |
| Silná farebná jednota | 48,0% | 46,0% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 24,3% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Carolus-Duran podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lilia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Painter Matías Moreno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Claude Monet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Daughter, Mari… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Countess Rattazzi, née Mari… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Natalie Barney | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Madame Edgard S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Édouard Manet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A study of a head. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a male head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používá publikum umelca Carolus-Duran?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 500 | 94,6% |
| telefóny | 100 | 2,7% |
| tablety | 100 | 2,7% |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Carolus-Duran?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Carolus-Duran a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 200 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Carolus-Duran
Aké diela od Carolus-Duran si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Le Baiser (also known as The Kiss), s 400 návštevami alebo 11% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 10 diel.
Aké je publikum Carolus-Duran na ArtsDot.com?
- 3 700 návštev za dvanásť mesiacov: 200 na stránke umelca a 3 500 u jeho diel.
Aké zariadenia prinášajú publikum umelca Carolus-Duran?
- Publikum pochádza z pou počítače (95%), telefóny (3%) a tablety (3%); pou počítače predstavuje 95% návštev.
Ktoré diela Carolus-Duran najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Vyhlásenie (Kontrast) tvoria 35% návštev, hoci predstavujú len 20% katalógu.