Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Carl Laubin na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Carl Laubin na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Carl Laubin na ArtsDot.com: National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust) s celkom 500 návštevami, čo predstavuje 46% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich Henbury Hall, Cheshire a A View from Candlemaker Row towards the Museum of Scotland. Celkovo malo Carl Laubin 1 100 návštev: 600 návštev stránky umelca a 500 návštev stránok jednotlivých diel. Pozornosť mierne klesla: počet návštev klesol o 33% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 500 návštevami. Zástupcovia majú sklon k Mäkký tieň (Luminancia): 45% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 17% umeleckej kolekcie umelca.
6 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Carl Laubin
Toto je 6 dielov umelca Carl Laubin, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
-
1
National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust), 1994
500 návštev · 45,5%
-
2
Henbury Hall, Cheshire, 2006
200 návštev · 18,2%
-
3
A View from Candlemaker Row towards the Museum of Scotland, 1997
100 návštev · 9,1%
-
4
Capriccio of Buildings Belonging to the National Trust, 1995
100 návštev · 9,1%
-
5
Canary Wharf, London, 1991
100 návštev · 9,1%
-
6
View from Richmond Hill, Surrey
100 návštev · 9,1%
Koľko ľudí navštevuje stránku Carl Laubin každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 200 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela od Carl Laubin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Carl Laubin?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 16,7% | 45,5% |
| Mierny jas | 66,7% | 45,5% |
| Svetlá rovnováha | 16,7% | 9,1% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 16,7% | 9,1% |
| Subtelné tóny farieb | 33,3% | 18,2% |
| Vyvážene jemná | 50,0% | 72,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 16,7% | 9,1% |
| Vyvážené | 83,3% | 90,9% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 16,7% | 18,2% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 16,7% | 9,1% |
| Vyhlásenie | 66,7% | 72,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 16,7% | 9,1% |
| jemne prepojená paleta | 33,3% | 18,2% |
| Vyvážená harmónia | 50,0% | 72,7% |
| Silná farebná jednota | 0,0% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ktoré diela umelca Carl Laubin majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| National Trust Grottesca (G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| A View from Candlemaker Row… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from Richmond Hill, Su… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capriccio of Buildings Belo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henbury Hall, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Canary Wharf, London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používajú návštevníci Carl Laubin?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| bulharsky | 100 | 100,0% |
Koľko návštev má Carl Laubin denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 200 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky týkajúce sa Carl Laubin na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Carl Laubin sú najpopulárnejšie?
- National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust) je najobľúbenejším dielom s 500 návštevami (46% všetkých zobrazení umelca Carl Laubin). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 6 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Carl Laubin na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Carl Laubin 1 100 návštev: 600 na stránke umelca a 500 na stránkach jednotlivých diel.
Aké diela majú návštevníci Carl Laubin najradšej?
- Uprednostňujú Mäkký tieň (Luminancia): 45% návštev oproti 17% umeleckého katalógu.