Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Canaletto na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Canaletto: čísla v niekoľkých riadkoch
Grand Canal a Bazilika svätej Sally je hviezda: 4 000 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 9% všetkých zobrazení umelca Canaletto. Nasledujú Grand Canal: Looking South-West a Capriccio: The Horses of San Marco in the Piazzetta. Spolu stránka umelca (6 700 návštev) a diela (40 000 návštev) tvoria celkom 46 700 návštev. Záujem klesol o 25% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 (27 600 návštev). Najpoužívanášie jazyky publika: anglicky (32%), španielsky (16%) a nemecky (9%). Podľa zariadenia: pou počítače (87%), telefóny (12%) a tablety (1%). Návštevy vy favorujú Svetlá rovnováha (Luminancia), čo predstavuje 48% návštev oproti 28% v katalógu.
Canaletto: 10 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Canaletto.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
700
Júl 2026
1 300
26 300
Aug 2026
1 300
9 100
Sep 2026
3 900
3 900
Kedy sú diela umelca Canaletto obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Canaletto v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
21,1%
28,8%
Pokojná atmosféra
36,8%
19,3%
Pokojný
21,1%
18,7%
Klasika
10,5%
16,6%
Nostalgický
10,5%
13,4%
Hravý
0,0%
2,4%
Romantický
0,0%
0,9%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojná
21,1%
27,3%
Kontemplatívny
36,8%
22,0%
Pokojný
21,1%
19,9%
Nostalgický
10,5%
15,7%
Energický
5,3%
7,1%
Radostný
0,0%
2,7%
Hravý
0,0%
2,4%
Melancholický
0,0%
1,8%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
4,0%
0,9%
Mäkký tieň
10,0%
8,2%
Mierny jas
48,0%
38,2%
Svetlá rovnováha
28,0%
48,0%
Luminózny
10,0%
4,6%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
36,0%
32,5%
Subtelné tóny farieb
42,0%
49,7%
Vyvážene jemná
18,0%
15,8%
Výrazná prítomnosť farieb
4,0%
2,1%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
55,0%
71,3%
Zemité tóny
37,5%
24,2%
Tmavé tóny
0,0%
2,4%
Pastelové tóny
2,5%
1,6%
Prírodné témy
5,0%
0,3%
Monochromatické
0,0%
0,3%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
32,0%
26,5%
Vyvážené
60,0%
65,7%
Sýte
8,0%
7,8%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
8,0%
2,8%
Jemný
8,0%
4,1%
Vyvážený
6,0%
3,9%
Výrazný
28,0%
19,2%
Vyhlásenie
50,0%
70,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
22,0%
27,5%
jemne prepojená paleta
18,0%
24,9%
Vyvážená harmónia
10,0%
14,4%
Silná farebná jednota
30,0%
22,7%
Jednotná paleta
20,0%
10,5%
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Canaletto podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Grand Canal a Bazilika svät…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
700
1 000
1 400
Grand Canal: Looking South-…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
600
200
View of San Giovanni dei Ba…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Vigilia di San Pietro
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
View of the Church and the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Capriccio with Ruins and Po…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Return of the Bucentoro to…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Rome: Ruins of the Forum, L…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Piazza San Marco: Looking E…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Piazza San Marco, Looking E…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Aké zariadenia používá publikum umelca Canaletto?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
40 500
86,7%
telefóny
5 500
11,8%
tablety
700
1,5%
Aké jazyky ovláda publikum umelca Canaletto?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
1 400
31,8%
španielsky
700
15,9%
nemecky
400
9,1%
rusky
300
6,8%
slovensky
300
6,8%
turecky
300
6,8%
maďarsky
200
4,5%
taliansky
200
4,5%
arabský
100
2,3%
bulharsky
100
2,3%
Koľko je denných návštev u Canaletto a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
Deň
Návštevy
so 26 Sep
700
ne 27 Sep
400
po 28 Sep
700
ut 29 Sep
900
st 30 Sep
0
št 1 Okt
200
pi 2 Okt
300
so 3 Okt
200
ne 4 Okt
500
po 5 Okt
100
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
400
št 8 Okt
500
pi 9 Okt
500
so 10 Okt
500
ne 11 Okt
900
po 12 Okt
500
ut 13 Okt
300
st 14 Okt
700
št 15 Okt
400
pi 16 Okt
700
so 17 Okt (predpoveď)
600
ne 18 Okt (predpoveď)
800
po 19 Okt (predpoveď)
600
ut 20 Okt (predpoveď)
600
st 21 Okt (predpoveď)
500
št 22 Okt (predpoveď)
500
pi 23 Okt (predpoveď)
700
so 24 Okt (predpoveď)
700
ne 25 Okt (predpoveď)
900
po 26 Okt (predpoveď)
600
ut 27 Okt (predpoveď)
600
st 28 Okt (predpoveď)
500
št 29 Okt (predpoveď)
500
pi 30 Okt (predpoveď)
700
so 31 Okt (predpoveď)
700
ne 1 Nov (predpoveď)
900
po 2 Nov (predpoveď)
700
ut 3 Nov (predpoveď)
600
st 4 Nov (predpoveď)
600
št 5 Nov (predpoveď)
600
pi 6 Nov (predpoveď)
800
Čo sa ľudia pýtajú o Canaletto
Aké diela od Canaletto si ľudia otvárajú najčastejšie?
Najprv Grand Canal a Bazilika svätej Sally, s 4 000 návštevami alebo 9% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 10 diel.
Aké je publikum Canaletto na ArtsDot.com?
46 700 návštev za dvanásť mesiacov: 6 700 na stránke umelca a 40 000 u jeho diel.
Aké zariadenia prinášajú publikum umelca Canaletto?
Publikum pochádza z pou počítače (87%), telefóny (12%) a tablety (1%); pou počítače predstavuje 87% návštev.
Aké jazyky používa publikum umelca Canaletto?
anglicky (32%), španielsky (16%) a nemecky (9%). Prvou jazykovou verziou je anglicky, ktorú používa 32% návštevníkov.
Ktoré diela Canaletto najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
Dielat s tagom Svetlá rovnováha (Luminancia) tvoria 48% návštev, hoci predstavujú len 28% katalógu.