Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Bernard Pietersz Fabritius na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Bernard Pietersz Fabritius: čísla v niekoľkých riadkoch
Ruth and Boaz je hviezda: 100 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 17% všetkých zobrazení umelca Bernard Pietersz Fabritius. Nasledujú Self-Portrait as a Shepherd a Barent The Naming of Saint John the Baptist. Spolu stránka umelca (700 návštev) a diela (400 návštev) tvoria celkom 1 100 návštev. Záujem klesol o 100% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 (900 návštev). Návštevy vy favorujú Zemitý (Atmosféra), čo predstavuje 100% návštev oproti 25% v katalógu.
Bernard Pietersz Fabritius: 6 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Bernard Pietersz Fabritius.
-
1
Ruth and Boaz, 1660
100 návštev · 16,7%
-
2
Self-Portrait as a Shepherd, 1654
100 návštev · 16,7%
-
3
Barent The Naming of Saint John the Baptist
100 návštev · 16,7%
-
4
Barent - the circumcision
100 návštev · 16,7%
-
5
Lazarus and the Rich Man, Barent Fabritius, 1661, 1661
100 návštev · 16,7%
-
6
Colonnade giving onto a Park, Barent Fabritius (attributed to), 1660 - 1673, 1673
100 návštev · 16,7%
Kedy ľudia navštevujú stránku Bernard Pietersz Fabritius?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú diela umelca Bernard Pietersz Fabritius obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Bernard Pietersz Fabritius v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Atmosféra | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Dramatické | 50,0% | 0,0% |
| Zemitý | 25,0% | 100,0% |
| Pokojná atmosféra | 25,0% | 0,0% |
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Utešujúci | 25,0% | 100,0% |
| Dramatický | 25,0% | 0,0% |
| Melancholický | 25,0% | 0,0% |
| Kontemplatívny | 25,0% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 85,7% | 83,3% |
| Mäkký tieň | 14,3% | 16,7% |
| Mierny jas | 0,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 35,7% | 33,3% |
| Subtelné tóny farieb | 57,1% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 7,1% | 16,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 71,4% | 83,3% |
| Vyvážené | 28,6% | 16,7% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 28,6% | 33,3% |
| Jemný | 14,3% | 0,0% |
| Vyvážený | 21,4% | 16,7% |
| Výrazný | 28,6% | 50,0% |
| Vyhlásenie | 7,1% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 7,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 7,1% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 64,3% | 83,3% |
| Jednotná paleta | 21,4% | 16,7% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Bernard Pietersz Fabritius podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Painter in his Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abraham Dismissing Hagar an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Slaughtered Pig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruth and Boaz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Barent - the circumcision | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Barent - the slaughtered pig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait as a Shepherd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pharisee and the Public… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barent The Naming of Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Barent The Adoration of the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Bernard Pietersz Fabritius?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Bernard Pietersz Fabritius a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Bernard Pietersz Fabritius
Aké diela od Bernard Pietersz Fabritius si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Ruth and Boaz, s 100 návštevami alebo 17% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 6 diel.
Aké je publikum Bernard Pietersz Fabritius na ArtsDot.com?
- 1 100 návštev za dvanásť mesiacov: 700 na stránke umelca a 400 u jeho diel.
Ktoré diela Bernard Pietersz Fabritius najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Zemitý (Atmosféra) tvoria 100% návštev, hoci predstavujú len 25% katalógu.