Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Bernard De Hoog na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Bernard De Hoog
Ľudia otvárajú A family in an interior častejšie než akékoľvek lainé dielo od Bernard De Hoog: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 50% všetkých zobrazení. Tea time a A family gathering dopĺňajú pódiu. Bernard De Hoog celkom zaznamenal 500 návštev, z toho 100 na stránke umelca a 400 pri jednotlivých díloch. Trend mierne klesá: o 100% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 400 návštevami. Jedna kategória vyniká: Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb) získava 50% návštev, hoci predstavuje len 14% katalógu.
Top 3: najčastejšie otvárané diela umelca Bernard De Hoog
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 3 diel umelca Bernard De Hoog sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
Aká je popularita stránky Bernard De Hoog môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Bernard De Hoog?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Bernard De Hoog?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 71,4% | 50,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 28,6% | 50,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 14,3% | 25,0% |
| Subtelné tóny farieb | 28,6% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 42,9% | 25,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,3% | 50,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 71,4% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 14,3% | 50,0% |
| Neutrálne tóny | 14,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 28,6% | 25,0% |
| Vyvážené | 57,1% | 25,0% |
| Sýte | 14,3% | 50,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 28,6% | 25,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 28,6% | 25,0% |
| Výrazný | 14,3% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 28,6% | 50,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 85,7% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 14,3% | 50,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Bernard De Hoog v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A mother and her children i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A family gathering | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tea time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A daisy for the baby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Meal CR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A family in an interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Homeward bound | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Bernard De Hoog?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Bernard De Hoog a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Bernard De Hoog: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Bernard De Hoog má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to A family in an interior: 200 návštev, čo predstavuje 50% z celkového počtu zobrazení umelca Bernard De Hoog. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 3.
Koľko návštev má Bernard De Hoog?
- 500 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 100 na stránke umelca a 400 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Bernard De Hoog, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb): 50% návštev z 14% katalógu.