Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Benvenuto Cellini na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Krátka verzia pre Benvenuto Cellini
Ľudia otvárajú Solnička častejšie než akékoľvek lainé dielo od Benvenuto Cellini: 1 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 24% všetkých zobrazení. Perseus (detail) a Salt Cellar (detail) dopĺňajú pódiu. Benvenuto Cellini celkom zaznamenal 12 500 návštev, z toho 7 100 na stránke umelca a 5 400 pri jednotlivých díloch. Trend rastie: v Sep 2026 bolo o 220% viac návštev ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 6 100 návštevami. Webstránka bola čítaná v taliansky (31%), anglicky (19%) a španielsky (18%) jazykoch. Publikum je rozložené v krajinách Taliansko (38%), Peru (9%) a Argentína (6%). Počet návštev rozdelený podľa pou počítače (58%), telefóny (39%) a tablety (2%). Jedna kategória vyniká: Vyvážený (Kontrast) získava 31% návštev, hoci predstavuje len 4% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Benvenuto Cellini
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Benvenuto Cellini sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
Aká je popularita stránky Benvenuto Cellini môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
1 600
4 500
Aug 2026
1 000
500
Sep 2026
4 500
300
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Benvenuto Cellini?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Benvenuto Cellini?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
54,5%
64,6%
Dramatické
22,7%
18,5%
Pokojná atmosféra
13,6%
9,2%
Romantický
0,0%
4,6%
Éterický
4,5%
0,0%
Mystický
2,3%
1,5%
Klasika
2,3%
0,0%
Pokojný
0,0%
1,5%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
31,8%
23,1%
Romantický
11,4%
33,9%
Tajomný
18,2%
15,4%
Pokojná
9,1%
4,6%
Výrazný
6,8%
6,2%
Melancholický
4,5%
6,2%
Pokojný
4,5%
6,2%
Dramatický
9,1%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
14,0%
11,9%
Mäkký tieň
18,0%
17,9%
Mierny jas
22,0%
37,3%
Svetlá rovnováha
34,0%
28,4%
Luminózny
12,0%
4,5%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
70,0%
44,8%
Subtelné tóny farieb
14,0%
17,9%
Vyvážene jemná
10,0%
34,3%
Výrazná prítomnosť farieb
6,0%
3,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
61,5%
35,7%
Zemité tóny
28,2%
30,4%
Tmavé tóny
2,6%
28,6%
Pastelové tóny
7,7%
5,4%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
64,0%
41,8%
Vyvážené
26,0%
29,8%
Sýte
10,0%
28,4%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
4,0%
3,0%
Jemný
14,0%
13,4%
Vyvážený
4,0%
31,3%
Výrazný
14,0%
7,5%
Vyhlásenie
64,0%
44,8%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
10,0%
10,4%
jemne prepojená paleta
12,0%
10,4%
Vyvážená harmónia
16,0%
10,4%
Silná farebná jednota
44,0%
34,3%
Jednotná paleta
18,0%
34,3%
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Benvenuto Cellini v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Salt Cellar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Solnička
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Morion for Francesco I de'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Salt Cellar (8)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Salt Cellar (detail) (16)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Salt Cellar (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Salt Cellar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nymph of Fontainebleau
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Salt Cellar (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crucifix (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je vnímaný/á Benvenuto Cellini?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
7 300
58,4%
telefóny
4 900
39,2%
tablety
300
2,4%
V akých jazykoch sa číta tvorba Benvenuto Cellini?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
taliansky
2 800
31,1%
anglicky
1 700
18,9%
španielsky
1 600
17,8%
rusky
900
10,0%
česky
200
2,2%
japonsky
200
2,2%
gruzínsky
200
2,2%
litovsky
200
2,2%
turecky
200
2,2%
Chinese
200
2,2%
Ako vyzerajú denné návštevy u Benvenuto Cellini a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Deň
Návštevy
ne 27 Sep
500
po 28 Sep
500
ut 29 Sep
100
st 30 Sep
200
št 1 Okt
500
pi 2 Okt
700
so 3 Okt
200
ne 4 Okt
800
po 5 Okt
600
ut 6 Okt
1 200
st 7 Okt
400
št 8 Okt
700
pi 9 Okt
100
so 10 Okt
400
ne 11 Okt
400
po 12 Okt
400
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
500
št 15 Okt
200
pi 16 Okt
600
so 17 Okt
600
ne 18 Okt (predpoveď)
500
po 19 Okt (predpoveď)
400
ut 20 Okt (predpoveď)
400
st 21 Okt (predpoveď)
300
št 22 Okt (predpoveď)
400
pi 23 Okt (predpoveď)
400
so 24 Okt (predpoveď)
300
ne 25 Okt (predpoveď)
500
po 26 Okt (predpoveď)
400
ut 27 Okt (predpoveď)
400
st 28 Okt (predpoveď)
300
št 29 Okt (predpoveď)
400
pi 30 Okt (predpoveď)
400
so 31 Okt (predpoveď)
300
ne 1 Nov (predpoveď)
500
po 2 Nov (predpoveď)
400
ut 3 Nov (predpoveď)
400
st 4 Nov (predpoveď)
300
št 5 Nov (predpoveď)
400
pi 6 Nov (predpoveď)
400
so 7 Nov (predpoveď)
300
Benvenuto Cellini: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Benvenuto Cellini má najvyššiu početnosť zobrazení?
Je to Solnička: 1 600 návštev, čo predstavuje 24% z celkového počtu zobrazení umelca Benvenuto Cellini. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Benvenuto Cellini?
12 500 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 7 100 na stránke umelca a 5 400 na jednotlivých díloch.
Pozorujú ľudia Benvenuto Cellini na telefóne alebo na počítači?
Oba: podiel návštev podľa pou počítače (58%), telefóny (39%) a tablety (2%); vedie pou počítače s podielom 58%.
Čítajú si ľudia o Benvenuto Cellini v niekoľkých jazykoch?
Áno: taliansky (31%), anglicky (19%) a španielsky (18%). Najčastejšou jazykovou verziou je taliansky s podielom 31%.
Existuje typ diela od Benvenuto Cellini, ktoré ľudia preferujú?
Áno, Vyvážený (Kontrast): 31% návštev z 4% katalógu.