Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Benjamin Tanner na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Benjamin Tanner: čísla v niekoľkých riadkoch
Reverendissimus Joannes Carroll je hviezda: 200 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 25% všetkých zobrazení umelca Benjamin Tanner. Nasledujú Launch of the Steamship Frigate Fulton, at New York, 29th Oct. 1814 a The Town of Sherburne in the Island of Nantucket 1. Spolu stránka umelca (1 500 návštev) a diela (600 návštev) tvoria celkom 2 100 návštev. Záujem rastie, medzi Sep 2026 a Okt 2026 došlo k nárastu návštevnosti o 400%. Najlepší mesiac: Okt 2026 (1 000 návštev). Návštevy vy favorujú Jemný (Kontrast), čo predstavuje 50% návštev oproti 27% v katalógu.
Benjamin Tanner: 7 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Benjamin Tanner.
-
1
Reverendissimus Joannes Carroll
200 návštev · 25,0%
-
2
Launch of the Steamship Frigate Fulton, at New York, 29th Oct. 1814
100 návštev · 12,5%
-
3
The Town of Sherburne in the Island of Nantucket 1
100 návštev · 12,5%
-
4
The Pennsylvania Academy of the Fine Arts
100 návštev · 12,5%
-
5
John Adams Esqr
100 návštev · 12,5%
-
6
Dickenson College
100 návštev · 12,5%
-
7
G. Washington
100 návštev · 12,5%
Kedy ľudia navštevujú stránku Benjamin Tanner?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 1 000 | 0 |
Kedy sú diela umelca Benjamin Tanner obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Benjamin Tanner v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 20,0% | 37,5% |
| Svetlá rovnováha | 66,7% | 50,0% |
| Luminózny | 13,3% | 12,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 86,7% | 87,5% |
| Subtelné tóny farieb | 13,3% | 12,5% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 76,9% | 71,4% |
| Zemité tóny | 7,7% | 28,6% |
| Monochromatické | 15,4% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 33,3% | 25,0% |
| Vyvážené | 66,7% | 75,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 26,7% | 25,0% |
| Jemný | 26,7% | 50,0% |
| Vyvážený | 20,0% | 12,5% |
| Výrazný | 13,3% | 12,5% |
| Vyhlásenie | 13,3% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 0,0% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 100,0% | 100,0% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Benjamin Tanner podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| America Guided by Wisdom (a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| G. Washington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Pennsylvania Academy of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| George Washington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The State of Virginia from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patent Locomotive Engine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| University of Virginia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dickenson College | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| John Adams Esqr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Reverendissimus Joannes Car… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Benjamin Tanner?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 1 000 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u Benjamin Tanner a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 500 |
| ut 20 Okt | 100 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 100 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Benjamin Tanner
Aké diela od Benjamin Tanner si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Reverendissimus Joannes Carroll, s 200 návštevami alebo 25% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 7 diel.
Aké je publikum Benjamin Tanner na ArtsDot.com?
- 2 100 návštev za dvanásť mesiacov: 1 500 na stránke umelca a 600 u jeho diel.
Ktoré diela Benjamin Tanner najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Jemný (Kontrast) tvoria 50% návštev, hoci predstavujú len 27% katalógu.