Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Benedetta Cappa Marinetti na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Benedetta Cappa Marinetti: čísla v niekoľkých riadkoch
Synthesis of Radio Communications je hviezda: 200 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 40% všetkých zobrazení umelca Benedetta Cappa Marinetti. Nasledujú Synthesis of Aerial Communications a Totale. Spolu stránka umelca (500 návštev) a diela (500 návštev) tvoria celkom 1 000 návštev. Záujem klesol o 80% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Aug 2026 (500 návštev). Návštevy vy favorujú Mierny jas (Luminancia), čo predstavuje 80% návštev oproti 36% v katalógu.
Benedetta Cappa Marinetti: 3 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Benedetta Cappa Marinetti.
Kedy ľudia navštevujú stránku Benedetta Cappa Marinetti?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 200 |
| Aug 2026 | 200 | 300 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Kedy sú diela umelca Benedetta Cappa Marinetti obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Benedetta Cappa Marinetti v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 36,4% | 80,0% |
| Svetlá rovnováha | 27,3% | 20,0% |
| Luminózny | 36,4% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 27,3% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 27,3% | 20,0% |
| Vyvážene jemná | 36,4% | 40,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 9,1% | 40,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 60,0% | 60,0% |
| Tmavé tóny | 10,0% | 40,0% |
| Pastelové tóny | 20,0% | 0,0% |
| Monochromatické | 10,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 18,2% | 0,0% |
| Vyvážené | 45,5% | 20,0% |
| Sýte | 36,4% | 80,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 63,6% | 80,0% |
| Jemný | 36,4% | 20,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 0,0% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 36,4% | 40,0% |
| Silná farebná jednota | 45,5% | 60,0% |
| Jednotná paleta | 18,2% | 0,0% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Benedetta Cappa Marinetti podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meeting on the Island | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Synthesis of Aerial Communi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Synthesis of Overland Commu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Synthesis of Radio Communic… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Synthesis of Marine Communi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ironia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aeropittura | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battaglia a 9 piani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spicologia di 1 Uomo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Benedetta Cappa Marinetti?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| taliansky | 100 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u Benedetta Cappa Marinetti a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 200 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 300 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 200 |
Čo sa ľudia pýtajú o Benedetta Cappa Marinetti
Aké diela od Benedetta Cappa Marinetti si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Synthesis of Radio Communications, s 200 návštevami alebo 40% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 3 diel.
Aké je publikum Benedetta Cappa Marinetti na ArtsDot.com?
- 1 000 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca a 500 u jeho diel.
Ktoré diela Benedetta Cappa Marinetti najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Mierny jas (Luminancia) tvoria 80% návštev, hoci predstavujú len 36% katalógu.