Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Bartolomeo Manfredi na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Bartolomeo Manfredi
Ľudia otvárajú Saints Peter and Paul častejšie než akékoľvek lainé dielo od Bartolomeo Manfredi: 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 40% všetkých zobrazení. The Triumph of David a The Guard Room dopĺňajú pódiu. Bartolomeo Manfredi celkom zaznamenal 1 900 návštev, z toho 600 na stránke umelca a 1 300 pri jednotlivých díloch. Trend mierne klesá: o 83% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 1 200 návštevami. Jedna kategória vyniká: Melancholický (Emocionálny tón) získava 79% návštev, hoci predstavuje len 44% katalógu.
Top 7: najčastejšie otvárané diela umelca Bartolomeo Manfredi
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 7 diel umelca Bartolomeo Manfredi sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Saints Peter and Paul, 1620
600 návštev · 40,0%
-
2
The Triumph of David, 1615
300 návštev · 20,0%
-
3
The Guard Room
200 návštev · 13,3%
-
4
Christ with the Crown of Thorns, 1610
100 návštev · 6,7%
-
5
A man, 1500
100 návštev · 6,7%
-
6
Lute Playing Young Man
100 návštev · 6,7%
-
7
Cupid Chastised, 1605
100 návštev · 6,7%
Aká je popularita stránky Bartolomeo Manfredi môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Bartolomeo Manfredi?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Bartolomeo Manfredi?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Melancholický | 44,4% | 78,6% |
| Dramatický | 22,2% | 14,3% |
| Pokojná | 11,1% | 7,1% |
| Tajomný | 22,2% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 100,0% | 100,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 0,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 62,5% | 73,3% |
| Subtelné tóny farieb | 37,5% | 26,7% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 93,8% | 100,0% |
| Vyvážené | 6,2% | 0,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 31,2% | 53,3% |
| Jemný | 18,8% | 0,0% |
| Vyvážený | 25,0% | 40,0% |
| Výrazný | 6,2% | 6,7% |
| Vyhlásenie | 18,8% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,2% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 18,8% | 20,0% |
| Vyvážená harmónia | 12,5% | 13,3% |
| Silná farebná jednota | 56,2% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 6,2% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Bartolomeo Manfredi v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christ with the Crown of Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Triumph of David | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Saints Peter and Paul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 |
| Lute Playing Young Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bacchus and a Drinker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tavern Scene with a Lute Pl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Guard Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Gypsy Fortune Teller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cupid Chastised | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Bartolomeo Manfredi?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Bartolomeo Manfredi a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 100 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Bartolomeo Manfredi: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Bartolomeo Manfredi má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Saints Peter and Paul: 600 návštev, čo predstavuje 40% z celkového počtu zobrazení umelca Bartolomeo Manfredi. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 7.
Koľko návštev má Bartolomeo Manfredi?
- 1 900 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 600 na stránke umelca a 1 300 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Bartolomeo Manfredi, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Melancholický (Emocionálny tón): 79% návštev z 44% katalógu.