Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Auguste Pointelin na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Auguste Pointelin na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Auguste Pointelin na ArtsDot.com: Sur un plateau du Jura. Paysage (l'automne) s celkom 400 návštevami, čo predstavuje 18% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich River at dusk. The Loue. a Chênes au crépuscule. Celkovo malo Auguste Pointelin 2 500 návštev: 500 návštev stránky umelca a 2 000 návštev stránok jednotlivých diel. Pozornosť rastie: počet návštev vzal v raste 40% od Sep 2026 do Okt 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 1 300 návštevami. Zástupcovia majú sklon k Vyhlásenie (Kontrast): 86% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 66% umeleckej kolekcie umelca.
10 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Auguste Pointelin
Toto je 10 dielov umelca Auguste Pointelin, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
-
1
Sur un plateau du Jura. Paysage (l'automne)
400 návštev · 18,2%
-
2
River at dusk. The Loue.
200 návštev · 9,1%
-
3
Chênes au crépuscule
200 návštev · 9,1%
-
4
Clartés lointaines du soir dans le Jura
200 návštev · 9,1%
-
5
Peupliers au crépuscule
200 návštev · 9,1%
-
6
Bords de rivière
200 návštev · 9,1%
-
7
Paysage
200 návštev · 9,1%
-
8
Dans l'engoulevent (Jura)
100 návštev · 4,5%
-
9
Clairière
100 návštev · 4,5%
-
10
Le plateau
100 návštev · 4,5%
Koľko ľudí navštevuje stránku Auguste Pointelin každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 400 |
| Okt 2026 | 200 | 500 |
Ako často sa ogliadajú diela od Auguste Pointelin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Auguste Pointelin?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 3,5% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 24,1% | 27,3% |
| Mierny jas | 27,6% | 22,7% |
| Svetlá rovnováha | 44,8% | 50,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 41,4% | 40,9% |
| Subtelné tóny farieb | 34,5% | 31,8% |
| Vyvážene jemná | 10,3% | 13,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 13,8% | 13,6% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 60,0% | 68,4% |
| Zemité tóny | 24,0% | 15,8% |
| Tmavé tóny | 16,0% | 15,8% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 48,3% | 40,9% |
| Vyvážené | 41,4% | 50,0% |
| Sýte | 10,3% | 9,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 13,8% | 4,5% |
| Vyvážený | 6,9% | 0,0% |
| Výrazný | 13,8% | 9,1% |
| Vyhlásenie | 65,5% | 86,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 3,5% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 3,5% | 18,2% |
| Vyvážená harmónia | 6,9% | 4,5% |
| Silná farebná jednota | 37,9% | 31,8% |
| Jednotná paleta | 48,3% | 45,5% |
Ktoré diela umelca Auguste Pointelin majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dans l'engoulevent (Jura) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Festival Sta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clairière | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Plains | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les fonds de Brézin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Combe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Lande au crépuscule Lande à… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Marine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fin d'été | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používajú návštevníci Auguste Pointelin?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 50,0% |
| francúzsky | 200 | 50,0% |
Koľko návštev má Auguste Pointelin denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 200 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 200 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 200 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky týkajúce sa Auguste Pointelin na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Auguste Pointelin sú najpopulárnejšie?
- Sur un plateau du Jura. Paysage (l'automne) je najobľúbenejším dielom s 400 návštevami (18% všetkých zobrazení umelca Auguste Pointelin). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 10 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Auguste Pointelin na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Auguste Pointelin 2 500 návštev: 500 na stránke umelca a 2 000 na stránkach jednotlivých diel.
Aké diela majú návštevníci Auguste Pointelin najradšej?
- Uprednostňujú Vyhlásenie (Kontrast): 86% návštev oproti 66% umeleckého katalógu.