Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Auguste Herbin na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Auguste Herbin: čísla v niekoľkých riadkoch
Hamburg's Port je hviezda: 200 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 20% všetkých zobrazení umelca Auguste Herbin. Nasledujú Landscape with Poplars a Corsican Landscape. Spolu stránka umelca (900 návštev) a diela (700 návštev) tvoria celkom 1 600 návštev. Záujem rastie, medzi Sep 2026 a Okt 2026 došlo k nárastu návštevnosti o 50%. Najlepší mesiac: Júl 2026 (800 návštev). Návštevy vy favorujú Zemité tóny (Paleta farieb), čo predstavuje 62% návštev oproti 43% v katalógu.
Auguste Herbin: 9 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Auguste Herbin.
-
1
Hamburg's Port, 1907
200 návštev · 20,0%
-
2
Landscape with Poplars, 1907
100 návštev · 10,0%
-
3
Corsican Landscape, 1907
100 návštev · 10,0%
-
4
Landscape at Creteil, 1909
100 návštev · 10,0%
-
5
Entrance to the Corbeau Mill, 1908
100 návštev · 10,0%
-
6
Composition, 1916
100 návštev · 10,0%
-
7
The Coast at Haute Isle, 1906
100 návštev · 10,0%
-
8
Composition, 1927
100 návštev · 10,0%
-
9
Church at Orgeruse, 1908
100 návštev · 10,0%
Kedy ľudia navštevujú stránku Auguste Herbin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 600 |
| Aug 2026 | 300 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 100 |
Kedy sú diela umelca Auguste Herbin obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Auguste Herbin v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 16,7% | 10,0% |
| Mäkký tieň | 16,7% | 10,0% |
| Mierny jas | 61,1% | 80,0% |
| Svetlá rovnováha | 5,6% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 0,0% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 16,7% | 20,0% |
| Vyvážene jemná | 38,9% | 50,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 44,4% | 30,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 42,9% | 62,5% |
| Tmavé tóny | 42,9% | 25,0% |
| Neutrálne tóny | 14,3% | 12,5% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 5,6% | 0,0% |
| Vyvážené | 55,6% | 60,0% |
| Sýte | 38,9% | 40,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 5,6% | 0,0% |
| Jemný | 11,1% | 10,0% |
| Vyvážený | 5,6% | 20,0% |
| Výrazný | 11,1% | 10,0% |
| Vyhlásenie | 66,7% | 60,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 38,9% | 50,0% |
| jemne prepojená paleta | 22,2% | 10,0% |
| Vyvážená harmónia | 16,7% | 30,0% |
| Silná farebná jednota | 22,2% | 10,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Auguste Herbin podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de Madame Herbin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hamburg's Port | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Church at Orgeruse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Coast at Haute Isle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mill at Saint Bénin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entrance to the Corbeau Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape at Creteil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Corsican Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Auguste Herbin?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| španielsky | 300 | 50,0% |
| anglicky | 200 | 33,3% |
| taliansky | 100 | 16,7% |
Koľko je denných návštev u Auguste Herbin a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 100 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 100 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 100 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 700 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 800 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 900 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 100 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 200 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 200 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 1 100 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 200 |
Čo sa ľudia pýtajú o Auguste Herbin
Aké diela od Auguste Herbin si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Hamburg's Port, s 200 návštevami alebo 20% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 9 diel.
Aké je publikum Auguste Herbin na ArtsDot.com?
- 1 600 návštev za dvanásť mesiacov: 900 na stránke umelca a 700 u jeho diel.
Ktoré diela Auguste Herbin najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Zemité tóny (Paleta farieb) tvoria 62% návštev, hoci predstavujú len 43% katalógu.