Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ascan Lutteroth na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Ascan Lutteroth
Ľudia otvárajú A girl in a church interior častejšie než akékoľvek lainé dielo od Ascan Lutteroth: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 40% všetkých zobrazení. Girl from Capri (1871) a Set on the banks before Sturla in Genoa dopĺňajú pódiu. Ascan Lutteroth celkom zaznamenal 800 návštev, z toho 300 na stránke umelca a 500 pri jednotlivých díloch. Trend mierne klesá: o 100% menej návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 400 návštevami. Jedna kategória vyniká: Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb) získava 40% návštev, hoci predstavuje len 10% katalógu.
Top 3: najčastejšie otvárané diela umelca Ascan Lutteroth
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 3 diel umelca Ascan Lutteroth sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
Aká je popularita stránky Ascan Lutteroth môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Ascan Lutteroth?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Ascan Lutteroth?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 5,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 20,0% | 40,0% |
| Mierny jas | 40,0% | 20,0% |
| Svetlá rovnováha | 25,0% | 40,0% |
| Luminózny | 10,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 30,0% | 60,0% |
| Subtelné tóny farieb | 55,0% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 5,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 10,0% | 40,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 53,8% | 40,0% |
| Zemité tóny | 30,8% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 15,4% | 40,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 25,0% | 40,0% |
| Vyvážené | 65,0% | 20,0% |
| Sýte | 10,0% | 40,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 5,0% | 0,0% |
| Jemný | 10,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 15,0% | 20,0% |
| Výrazný | 35,0% | 40,0% |
| Vyhlásenie | 35,0% | 40,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 20,0% |
| jemne prepojená paleta | 25,0% | 40,0% |
| Vyvážená harmónia | 30,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 25,0% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 40,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Ascan Lutteroth v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Summer idyll in Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venice, View of St. Mark’s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Belle-alliance Square I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl from Capri (1871) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Picnic on the riverbank | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Capri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A view of Capri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring in the Campagna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Lagoon, Venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Ascan Lutteroth?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Ascan Lutteroth a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
Ascan Lutteroth: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Ascan Lutteroth má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to A girl in a church interior: 200 návštev, čo predstavuje 40% z celkového počtu zobrazení umelca Ascan Lutteroth. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 3.
Koľko návštev má Ascan Lutteroth?
- 800 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 300 na stránke umelca a 500 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Ascan Lutteroth, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb): 40% návštev z 10% katalógu.