Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Arthur Paine Garratt na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Arthur Paine Garratt: čísla v niekoľkých riadkoch
St Peter ad Vincula, London je hviezda: 400 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 80% všetkých zobrazení umelca Arthur Paine Garratt. Nasledujú Mary of Teck (1867–1953), Queen Consort of King George V (copy after Samuel William Henry Llewellyn). Spolu stránka umelca (100 návštev) a diela (400 návštev) tvoria celkom 500 návštev. Najlepší mesiac: Júl 2026 (500 návštev). Návštevy vy favorujú jemne prepojená paleta (Harmónia farieb), čo predstavuje 80% návštev oproti 11% v katalógu.
Arthur Paine Garratt: 2 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Arthur Paine Garratt.
Kedy ľudia navštevujú stránku Arthur Paine Garratt?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú diela umelca Arthur Paine Garratt obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Arthur Paine Garratt v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 44,4% | 80,0% |
| Mäkký tieň | 44,4% | 20,0% |
| Mierny jas | 11,1% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 33,3% | 80,0% |
| Subtelné tóny farieb | 22,2% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 22,2% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 22,2% | 20,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 55,6% | 80,0% |
| Tmavé tóny | 33,3% | 20,0% |
| Monochromatické | 11,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 44,4% | 80,0% |
| Vyvážené | 55,6% | 20,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 44,4% | 80,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 44,4% | 0,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 11,1% | 20,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 11,1% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 11,1% | 80,0% |
| Vyvážená harmónia | 11,1% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 55,6% | 20,0% |
| Jednotná paleta | 11,1% | 0,0% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Arthur Paine Garratt podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crypt of St Mary le Bow, Lo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Minnie Horniman and Her… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tom Rose, Councillor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Peter ad Vincula, London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| St Helen's Bishopsgate, Lon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Bride, Fleet Street, Lon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary of Teck (1867–1953), Q… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St Katherine Cree, London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Stow's Monument in St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Arthur Paine Garratt?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Arthur Paine Garratt a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Arthur Paine Garratt
Aké diela od Arthur Paine Garratt si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv St Peter ad Vincula, London, s 400 návštevami alebo 80% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 2 diel.
Aké je publikum Arthur Paine Garratt na ArtsDot.com?
- 500 návštev za dvanásť mesiacov: 100 na stránke umelca a 400 u jeho diel.
Ktoré diela Arthur Paine Garratt najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom jemne prepojená paleta (Harmónia farieb) tvoria 80% návštev, hoci predstavujú len 11% katalógu.