Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Artemisia Gentileschiová na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Krátka verzia pre Artemisia Gentileschiová
Ľudia otvárajú A. Judita sťahuje hlavu Holofernovi - (199x162,5) častejšie než akékoľvek lainé dielo od Artemisia Gentileschiová: 16 800 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 32% všetkých zobrazení. Susanna a starší sboristkyni a Judith Beheading Holofernes dopĺňajú pódiu. Artemisia Gentileschiová celkom zaznamenal 80 300 návštev, z toho 31 400 na stránke umelca a 48 900 pri jednotlivých díloch. Trend rastie: v Sep 2026 bolo o 4% viac návštev ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 33 500 návštevami. Webstránka bola čítaná v anglicky (30%), taliansky (27%) a španielsky (12%) jazykoch. Počet návštev rozdelený podľa telefóny (49%), pou počítače (47%) a tablety (5%). Jedna kategória vyniká: Vyvážené (Intenzita farieb) získava 60% návštev, hoci predstavuje len 31% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Artemisia Gentileschiová
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Artemisia Gentileschiová sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
Aká je popularita stránky Artemisia Gentileschiová môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
8 500
25 000
Aug 2026
8 800
14 000
Sep 2026
14 100
9 700
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Artemisia Gentileschiová?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Artemisia Gentileschiová?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
92,1%
94,9%
Mystický
2,6%
2,3%
Romantický
2,6%
1,5%
Pokojný
2,6%
1,3%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Dramatický
31,6%
55,8%
Výrazný
36,8%
26,2%
Tajomný
7,9%
4,9%
Melancholický
7,9%
4,5%
Napätý
5,3%
2,9%
Duchovná
2,6%
2,3%
Romantický
2,6%
1,5%
Pokojný
2,6%
1,3%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
82,0%
84,2%
Mäkký tieň
17,9%
15,8%
Mierny jas
0,0%
0,0%
Svetlá rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
43,6%
21,4%
Subtelné tóny farieb
35,9%
63,0%
Vyvážene jemná
17,9%
14,2%
Výrazná prítomnosť farieb
2,6%
1,3%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
66,7%
38,9%
Vyvážené
30,8%
59,8%
Sýte
2,6%
1,3%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
5,1%
1,5%
Jemný
17,9%
12,7%
Vyvážený
12,8%
8,5%
Výrazný
25,6%
42,7%
Vyhlásenie
38,5%
34,5%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
10,3%
4,0%
jemne prepojená paleta
17,9%
45,7%
Vyvážená harmónia
10,3%
12,1%
Silná farebná jednota
59,0%
34,5%
Jednotná paleta
2,6%
3,6%
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Artemisia Gentileschiová v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Susanna a starší sboristkyni
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
600
1 500
Mária Magdaléna v extáze
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
400
300
Jael and Sisera
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
300
Artemisia Gentileschi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
200
200
Autoportrét ako svätá Katar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
700
Autoportrét ako alegória ma…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
200
600
Judith and Her Maidservant…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
200
100
Danaë
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
0
Judith Beheading Holofernes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
300
Sebeobrazie ako alegória ma…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
500
600
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je vnímaný/á Artemisia Gentileschiová?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
telefóny
39 000
48,6%
pou počítače
37 600
46,8%
tablety
3 700
4,6%
V akých jazykoch sa číta tvorba Artemisia Gentileschiová?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
3 400
29,6%
taliansky
3 100
27,0%
španielsky
1 400
12,2%
rusky
800
7,0%
francúzsky
600
5,2%
portugalsky
400
3,5%
švédsky
400
3,5%
ukrajinsky
400
3,5%
fínsky
200
1,7%
slovensky
200
1,7%
Ako vyzerajú denné návštevy u Artemisia Gentileschiová a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Deň
Návštevy
st 23 Sep
800
št 24 Sep
600
pi 25 Sep
600
so 26 Sep
300
ne 27 Sep
600
po 28 Sep
1 000
ut 29 Sep
300
st 30 Sep
500
št 1 Okt
1 300
pi 2 Okt
600
so 3 Okt
400
ne 4 Okt
1 300
po 5 Okt
1 300
ut 6 Okt
1 100
st 7 Okt
600
št 8 Okt
600
pi 9 Okt
800
so 10 Okt
1 100
ne 11 Okt
800
po 12 Okt
300
ut 13 Okt
1 000
st 14 Okt (predpoveď)
700
št 15 Okt (predpoveď)
900
pi 16 Okt (predpoveď)
700
so 17 Okt (predpoveď)
600
ne 18 Okt (predpoveď)
1 000
po 19 Okt (predpoveď)
900
ut 20 Okt (predpoveď)
800
st 21 Okt (predpoveď)
700
št 22 Okt (predpoveď)
900
pi 23 Okt (predpoveď)
800
so 24 Okt (predpoveď)
700
ne 25 Okt (predpoveď)
1 000
po 26 Okt (predpoveď)
1 000
ut 27 Okt (predpoveď)
900
st 28 Okt (predpoveď)
800
št 29 Okt (predpoveď)
1 000
pi 30 Okt (predpoveď)
800
so 31 Okt (predpoveď)
700
ne 1 Nov (predpoveď)
1 100
po 2 Nov (predpoveď)
1 000
ut 3 Nov (predpoveď)
900
Artemisia Gentileschiová: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Artemisia Gentileschiová má najvyššiu početnosť zobrazení?
Je to A. Judita sťahuje hlavu Holofernovi - (199x162,5): 16 800 návštev, čo predstavuje 32% z celkového počtu zobrazení umelca Artemisia Gentileschiová. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Artemisia Gentileschiová?
80 300 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 31 400 na stránke umelca a 48 900 na jednotlivých díloch.
Pozorujú ľudia Artemisia Gentileschiová na telefóne alebo na počítači?
Oba: podiel návštev podľa telefóny (49%), pou počítače (47%) a tablety (5%); vedie telefóny s podielom 49%.
Čítajú si ľudia o Artemisia Gentileschiová v niekoľkých jazykoch?
Áno: anglicky (30%), taliansky (27%) a španielsky (12%). Najčastejšou jazykovou verziou je anglicky s podielom 30%.
Existuje typ diela od Artemisia Gentileschiová, ktoré ľudia preferujú?
Áno, Vyvážené (Intenzita farieb): 60% návštev z 31% katalógu.