Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Antonio Balestra na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Antonio Balestra: čísla v niekoľkých riadkoch
Adoration of the Shepherds (detail) je hviezda: 300 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 25% všetkých zobrazení umelca Antonio Balestra. Nasledujú Adoration of the Shepherds (detail) a Cain and Abel. Spolu stránka umelca (800 návštev) a diela (1 000 návštev) tvoria celkom 1 800 návštev. Najlepší mesiac: Júl 2026 (1 500 návštev). Návštevy vy favorujú Silná farebná jednota (Harmónia farieb), čo predstavuje 100% návštev oproti 56% v katalógu.
Antonio Balestra: 7 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Antonio Balestra.
-
1
Adoration of the Shepherds (detail), 1707
300 návštev · 25,0%
-
2
Adoration of the Shepherds (detail), 1707
200 návštev · 16,7%
-
3
Cain and Abel
200 návštev · 16,7%
-
4
The Adoration of the Kings
200 návštev · 16,7%
-
5
Adoration of the Shepherds, 1707
100 návštev · 8,3%
-
6
Theseus Discovering his Father's Sword
100 návštev · 8,3%
-
7
Prophet isaiah
100 návštev · 8,3%
Kedy ľudia navštevujú stránku Antonio Balestra?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Kedy sú diela umelca Antonio Balestra obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Antonio Balestra v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 66,7% | 66,7% |
| Mäkký tieň | 22,2% | 33,3% |
| Mierny jas | 7,4% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 3,7% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 33,3% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 59,3% | 91,7% |
| Vyvážene jemná | 7,4% | 8,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 86,4% | 100,0% |
| Neutrálne tóny | 9,1% | 0,0% |
| Monochromatické | 4,5% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 81,5% | 66,7% |
| Vyvážené | 18,5% | 33,3% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 18,5% | 16,7% |
| Jemný | 33,3% | 25,0% |
| Vyvážený | 14,8% | 25,0% |
| Výrazný | 11,1% | 16,7% |
| Vyhlásenie | 22,2% | 16,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 7,4% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 3,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 7,4% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 55,6% | 100,0% |
| Jednotná paleta | 25,9% | 0,0% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Antonio Balestra podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adoration of the Shepherds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Adoration of the Shepherds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Antonio Balestra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Holy Ghost, Angels and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Angel Announces a Son to… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Adoration of the Shephe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sacrifice of Iphigenie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Abraham Sacrifices Isaac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Antonio Balestra?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Antonio Balestra a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Antonio Balestra
Aké diela od Antonio Balestra si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Adoration of the Shepherds (detail), s 300 návštevami alebo 25% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 7 diel.
Aké je publikum Antonio Balestra na ArtsDot.com?
- 1 800 návštev za dvanásť mesiacov: 800 na stránke umelca a 1 000 u jeho diel.
Ktoré diela Antonio Balestra najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Silná farebná jednota (Harmónia farieb) tvoria 100% návštev, hoci predstavujú len 56% katalógu.