Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Anton Romako na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Anton Romako
Ľudia otvárajú The Artist's Wife Sophie With Their Daughters častejšie než akékoľvek lainé dielo od Anton Romako: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 15% všetkých zobrazení. Empress Elizabeth of Austria a Female nude dopĺňajú pódiu. Anton Romako celkom zaznamenal 2 300 návštev, z toho 500 na stránke umelca a 1 800 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 2 300 návštevami. Jedna kategória vyniká: Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získava 40% návštev, hoci predstavuje len 14% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Anton Romako
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Anton Romako sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
The Artist's Wife Sophie With Their Daughters
300 návštev · 15,0%
-
2
Empress Elizabeth of Austria
200 návštev · 10,0%
-
3
Female nude
200 návštev · 10,0%
-
4
Admiral Tegetthoff in der Seeschlacht bei Lissa II
100 návštev · 5,0%
-
5
galley of the battle of Lepanto on October 7, 1571
100 návštev · 5,0%
-
6
Landscape at the lakeside
100 návštev · 5,0%
-
7
Portrait of Empress Elisabeth
100 návštev · 5,0%
-
8
Peasant couple in the Campagna, 1865
100 návštev · 5,0%
-
9
Two Girls Gathering Ears of Corn near a Wayside Shrine, 1876
100 návštev · 5,0%
-
10
Girl at a window to St. Mark's Square, feeding pigeons, 1875
100 návštev · 5,0%
Aká je popularita stránky Anton Romako môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 1 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Anton Romako?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Anton Romako?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 42,0% | 35,0% |
| Mäkký tieň | 32,0% | 25,0% |
| Mierny jas | 10,0% | 25,0% |
| Svetlá rovnováha | 10,0% | 10,0% |
| Luminózny | 6,0% | 5,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 30,0% | 35,0% |
| Subtelné tóny farieb | 50,0% | 25,0% |
| Vyvážene jemná | 14,0% | 40,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 67,6% | 68,8% |
| Neutrálne tóny | 18,9% | 25,0% |
| Tmavé tóny | 10,8% | 6,2% |
| Monochromatické | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 40,0% | 35,0% |
| Vyvážené | 52,0% | 60,0% |
| Sýte | 8,0% | 5,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 18,0% | 30,0% |
| Jemný | 36,0% | 20,0% |
| Vyvážený | 4,0% | 5,0% |
| Výrazný | 20,0% | 30,0% |
| Vyhlásenie | 22,0% | 15,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 10,0% |
| Silná farebná jednota | 54,0% | 80,0% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 10,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Anton Romako v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The writer Hermann Rollett… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girl at a window to St. Mar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl with a frill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fisher boy on the sea beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a butcher's dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian fishermen child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merry company in a gondola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hofrat Dr. Karl Zehden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Admiral Tegetthoff in der S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Isabella Reisser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Anton Romako?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Anton Romako a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 200 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 300 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 400 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 400 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Anton Romako: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Anton Romako má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to The Artist's Wife Sophie With Their Daughters: 300 návštev, čo predstavuje 15% z celkového počtu zobrazení umelca Anton Romako. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Anton Romako?
- 2 300 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 500 na stránke umelca a 1 800 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Anton Romako, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 40% návštev z 14% katalógu.