Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Anthony Green na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Anthony Green na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Anthony Green na ArtsDot.com: Embassy Lodge The Visit s celkom 200 návštevami, čo predstavuje 50% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich Casimir Dupont a The Red Hat. Celkovo malo Anthony Green 400 návštev: 100 návštev stránky umelca a 300 návštev stránok jednotlivých diel. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 200 návštevami. Zástupcovia majú sklon k Svetlá rovnováha (Luminancia): 75% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 29% umeleckej kolekcie umelca.
3 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Anthony Green
Toto je 3 dielov umelca Anthony Green, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
Koľko ľudí navštevuje stránku Anthony Green každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Ako často sa ogliadajú diela od Anthony Green?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Anthony Green?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 42,9% | 25,0% |
| Svetlá rovnováha | 28,6% | 75,0% |
| Luminózny | 28,6% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 14,3% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 14,3% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 28,6% | 50,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 42,9% | 50,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 28,6% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 28,6% | 25,0% |
| Zemité tóny | 28,6% | 25,0% |
| Monochromatické | 14,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 14,3% | 0,0% |
| Vyvážené | 28,6% | 0,0% |
| Sýte | 57,1% | 100,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,3% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 28,6% | 25,0% |
| Výrazný | 42,9% | 75,0% |
| Vyhlásenie | 14,3% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,3% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 28,6% | 25,0% |
| Silná farebná jednota | 42,9% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 14,3% | 25,0% |
Ktoré diela umelca Anthony Green majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dartmouth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Casimir Dupont | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vessels' Last Dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Red Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Embassy Lodge The Visit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Trimming, October | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Embassy Lodge - The Visit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používajú návštevníci Anthony Green?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev má Anthony Green denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky týkajúce sa Anthony Green na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Anthony Green sú najpopulárnejšie?
- Embassy Lodge The Visit je najobľúbenejším dielom s 200 návštevami (50% všetkých zobrazení umelca Anthony Green). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 3 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Anthony Green na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Anthony Green 400 návštev: 100 na stránke umelca a 300 na stránkach jednotlivých diel.
Aké diela majú návštevníci Anthony Green najradšej?
- Uprednostňujú Svetlá rovnováha (Luminancia): 75% návštev oproti 29% umeleckého katalógu.