Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Andrej Novacki na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Andrej Novacki: čísla v niekoľkých riadkoch
26.01.2004-6 je hviezda: 200 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 33% všetkých zobrazení umelca Andrej Novacki. Nasledujú 30.11.15 a 16.08.2004-41. Spolu stránka umelca (100 návštev) a diela (500 návštev) tvoria celkom 600 návštev. Najlepší mesiac: Júl 2026 (600 návštev). Návštevy vy favorujú Silná farebná jednota (Harmónia farieb), čo predstavuje 67% návštev oproti 19% v katalógu.
Andrej Novacki: 5 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Andrej Novacki.
Kedy ľudia navštevujú stránku Andrej Novacki?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú diela umelca Andrej Novacki obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Andrej Novacki v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 3,7% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 25,9% | 33,3% |
| Mierny jas | 22,2% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 18,5% | 16,7% |
| Luminózny | 29,6% | 50,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 48,1% | 33,3% |
| Subtelné tóny farieb | 22,2% | 66,7% |
| Vyvážene jemná | 25,9% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 3,7% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 52,6% | 20,0% |
| Zemité tóny | 15,8% | 20,0% |
| Pastelové tóny | 10,5% | 40,0% |
| Monochromatické | 10,5% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 10,5% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 59,3% | 50,0% |
| Vyvážené | 37,0% | 33,3% |
| Sýte | 3,7% | 16,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,8% | 50,0% |
| Jemný | 3,7% | 0,0% |
| Vyvážený | 3,7% | 0,0% |
| Výrazný | 11,1% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 66,7% | 50,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 48,1% | 16,7% |
| jemne prepojená paleta | 11,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 11,1% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 18,5% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 11,1% | 16,7% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Andrej Novacki podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22.05.16, Lyric Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21.06.15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10.05.16., The new composit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18.04.15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 08.06.10. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24.11.16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21.09.07 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 04.04.2010 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 03.06.13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Andrej Novacki?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u Andrej Novacki a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 200 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 300 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Andrej Novacki
Aké diela od Andrej Novacki si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv 26.01.2004-6, s 200 návštevami alebo 33% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 5 diel.
Aké je publikum Andrej Novacki na ArtsDot.com?
- 600 návštev za dvanásť mesiacov: 100 na stránke umelca a 500 u jeho diel.
Ktoré diela Andrej Novacki najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Silná farebná jednota (Harmónia farieb) tvoria 67% návštev, hoci predstavujú len 19% katalógu.