Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Andrea Benetti na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Andrea Benetti: čísla v niekoľkých riadkoch
Radio Waves, Oil And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (80 x 60 CM) (2009) je hviezda: 100 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 12% všetkých zobrazení umelca Andrea Benetti. Nasledujú Grecale, , Oil And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 70 CM) (2021) a My Universe, , Oil, Henna And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (50 x 80 CM) (2009). Spolu stránka umelca (0 návštev) a diela (800 návštev) tvoria celkom 800 návštev. Záujem klesol o 100% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 (700 návštev). Návštevy vy favorujú Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb), čo predstavuje 50% návštev oproti 35% v katalógu.
Andrea Benetti: 8 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Andrea Benetti.
-
1
Radio Waves, Oil And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (80 x 60 CM) (2009)
100 návštev · 12,5%
-
2
Grecale, , Oil And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 70 CM) (2021)
100 návštev · 12,5%
-
3
My Universe, , Oil, Henna And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (50 x 80 CM) (2009)
100 návštev · 12,5%
-
4
Rebirth, Oil, Cacao And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 50 CM) (2022)
100 návštev · 12,5%
-
5
Rediscovered Love, , Oil And Henna On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 50 CM) (2015)
100 návštev · 12,5%
-
6
Abstract Chemistry, Oil And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 50 CM) (2020)
100 návštev · 12,5%
-
7
The Angel, , Oil, Cacao And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (60 x 100 CM) (2022)
100 návštev · 12,5%
-
8
Cameo, Oil And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 50 CM) (2020)
100 návštev · 12,5%
Kedy ľudia navštevujú stránku Andrea Benetti?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú diela umelca Andrea Benetti obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Andrea Benetti v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 15,0% | 12,5% |
| Svetlá rovnováha | 80,0% | 75,0% |
| Luminózny | 5,0% | 12,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 60,0% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 35,0% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 5,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 30,0% | 25,0% |
| Vyvážené | 70,0% | 75,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 5,0% | 12,5% |
| Vyvážený | 10,0% | 12,5% |
| Výrazný | 65,0% | 50,0% |
| Vyhlásenie | 20,0% | 25,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 40,0% | 37,5% |
| jemne prepojená paleta | 30,0% | 25,0% |
| Vyvážená harmónia | 25,0% | 37,5% |
| Silná farebná jednota | 5,0% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Andrea Benetti podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Radio Waves, Oil And Acryli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Routes, Oil And Acrylic On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Reptile, , Oil And Kark… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Middle Ages, , Oil, Coffee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Door Of Desires, , Oil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cameo, Oil And Oxides On Ba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Planets, Oil And Cacao On B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rebirth, Oil, Cacao And Oxi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Synapses, Oil And Oxides On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cinema, , Oil And Oxides On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Andrea Benetti?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Andrea Benetti a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Andrea Benetti
Aké diela od Andrea Benetti si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Radio Waves, Oil And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (80 x 60 CM) (2009), s 100 návštevami alebo 12% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 8 diel.
Aké je publikum Andrea Benetti na ArtsDot.com?
- 800 návštev za dvanásť mesiacov: 0 na stránke umelca a 800 u jeho diel.
Ktoré diela Andrea Benetti najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) tvoria 50% návštev, hoci predstavujú len 35% katalógu.