Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ambroíz Luis Garnéry na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Ambroíz Luis Garnéry na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Ambroíz Luis Garnéry na ArtsDot.com: COMBAT NAVAL s celkom 600 návštevami, čo predstavuje 14% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich Pirate Ship a Confiance Kent Fight. Celkovo malo Ambroíz Luis Garnéry 5 700 návštev: 2 200 návštev stránky umelca a 3 500 návštev stránok jednotlivých diel. Pozornosť rastie: počet návštev vzal v raste 200% od Aug 2026 do Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 4 100 návštevami. Ľudia si prehliadajú obsah na pou počítače (81%) a telefóny (19%). Zástupcovia majú sklon k Vyvážené (Intenzita farieb): 70% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 46% umeleckej kolekcie umelca.
10 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Ambroíz Luis Garnéry
Toto je 10 dielov umelca Ambroíz Luis Garnéry, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
-
1
COMBAT NAVAL
600 návštev · 13,6%
-
2
Pirate Ship
600 návštev · 13,6%
-
3
Confiance Kent Fight
500 návštev · 11,4%
-
4
Peche De La Baleine
500 návštev · 11,4%
-
5
Naval Battle Of Navarino
300 návštev · 6,8%
-
6
La pêche à la morue
200 návštev · 4,5%
-
7
The Taking Of The 'kent' By Robert Surcouf In The Gulf Of Bengal, 7th October, 1800
200 návštev · 4,5%
-
8
Naval Battle Of Augusta
200 návštev · 4,5%
-
9
Episode of the Battle of Navarino, 20th October
200 návštev · 4,5%
-
10
Attacking a 'Right' Whale and Cutting In
200 návštev · 4,5%
Koľko ľudí navštevuje stránku Ambroíz Luis Garnéry každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 300 | 2 800 |
| Aug 2026 | 200 | 200 |
| Sep 2026 | 700 | 500 |
Ako často sa ogliadajú diela od Ambroíz Luis Garnéry?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Ambroíz Luis Garnéry?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,0% | 4,5% |
| Mäkký tieň | 14,0% | 9,1% |
| Mierny jas | 34,0% | 31,8% |
| Svetlá rovnováha | 32,0% | 43,2% |
| Luminózny | 12,0% | 11,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 52,0% | 29,5% |
| Subtelné tóny farieb | 28,0% | 36,4% |
| Vyvážene jemná | 14,0% | 34,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 47,7% | 60,0% |
| Zemité tóny | 40,9% | 40,0% |
| Tmavé tóny | 4,5% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 4,5% | 0,0% |
| Prírodné témy | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 44,0% | 15,9% |
| Vyvážené | 46,0% | 70,5% |
| Sýte | 10,0% | 13,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 4,5% |
| Jemný | 14,0% | 4,5% |
| Vyvážený | 12,0% | 2,3% |
| Výrazný | 22,0% | 36,4% |
| Vyhlásenie | 44,0% | 52,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 34,0% | 27,3% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 11,4% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 4,5% |
| Silná farebná jednota | 34,0% | 22,7% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 34,1% |
Ktoré diela umelca Ambroíz Luis Garnéry majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bataille navale nocturne, P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La pêche à la morue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Turet, Cutter Of The St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Episode of the Battle of Na… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Combat naval devant Agosta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Confiance Kent Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Shad Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherbourg Took The Roule Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon elbe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean de Bethencourt , Norma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Ambroíz Luis Garnéry?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 600 | 80,7% |
| telefóny | 1 100 | 19,3% |
Aké jazyky používajú návštevníci Ambroíz Luis Garnéry?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 400 | 44,4% |
| španielsky | 200 | 22,2% |
| kórejsky | 200 | 22,2% |
| anglicky | 100 | 11,1% |
Koľko návštev má Ambroíz Luis Garnéry denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 200 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 200 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 200 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky týkajúce sa Ambroíz Luis Garnéry na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Ambroíz Luis Garnéry sú najpopulárnejšie?
- COMBAT NAVAL je najobľúbenejším dielom s 600 návštevami (14% všetkých zobrazení umelca Ambroíz Luis Garnéry). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 10 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Ambroíz Luis Garnéry na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Ambroíz Luis Garnéry 5 700 návštev: 2 200 na stránke umelca a 3 500 na stránkach jednotlivých diel.
Na akých zariadeniach sa pohybujú návštevníci Ambroíz Luis Garnéry?
- Väčšinou na pou počítače (81%) a telefóny (19%): 81% návštev pochádza z pou počítače.
Aké diela majú návštevníci Ambroíz Luis Garnéry najradšej?
- Uprednostňujú Vyvážené (Intenzita farieb): 70% návštev oproti 46% umeleckého katalógu.