Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Alvan Fisher na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Alvan Fisher
Ľudia otvárajú The Hunter, A Self Portrait častejšie než akékoľvek lainé dielo od Alvan Fisher: 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% všetkých zobrazení. Indians at Sunset a View of Niagara Falls (no.1) dopĺňajú pódiu. Alvan Fisher celkom zaznamenal 1 400 návštev, z toho 400 na stránke umelca a 1 000 pri jednotlivých díloch. Trend mierne klesá: o 50% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 1 100 návštevami. Jedna kategória vyniká: Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) získava 30% návštev, hoci predstavuje len 12% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Alvan Fisher
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Alvan Fisher sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
The Hunter, A Self Portrait, 1837
100 návštev · 10,0%
-
2
Indians at Sunset
100 návštev · 10,0%
-
3
View of Niagara Falls (no.1), 1822
100 návštev · 10,0%
-
4
Mount Chocorua, 1860
100 návštev · 10,0%
-
5
Aaron Bancroft
100 návštev · 10,0%
-
6
Camden Hills and Harbor
100 návštev · 10,0%
-
7
The Great Horseshoe Falls, Niagara
100 návštev · 10,0%
-
8
Portrait of a Child with a Dog
100 návštev · 10,0%
-
9
Painting of Chocorua
100 návštev · 10,0%
-
10
Cattle and Sheep - Alvan Fisher, 2026
100 návštev · 10,0%
Aká je popularita stránky Alvan Fisher môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Alvan Fisher?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Alvan Fisher?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 18,4% | 10,0% |
| Mäkký tieň | 22,4% | 10,0% |
| Mierny jas | 36,7% | 50,0% |
| Svetlá rovnováha | 20,4% | 30,0% |
| Luminózny | 2,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 40,8% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 40,8% | 40,0% |
| Vyvážene jemná | 14,3% | 10,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,1% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 59,0% | 50,0% |
| Neutrálne tóny | 35,9% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 2,6% | 0,0% |
| Monochromatické | 2,6% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 44,9% | 50,0% |
| Vyvážené | 53,1% | 50,0% |
| Sýte | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,2% | 0,0% |
| Jemný | 6,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 6,1% | 10,0% |
| Výrazný | 10,2% | 10,0% |
| Vyhlásenie | 67,3% | 80,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,2% | 30,0% |
| jemne prepojená paleta | 12,2% | 20,0% |
| Vyvážená harmónia | 8,2% | 20,0% |
| Silná farebná jednota | 40,8% | 30,0% |
| Jednotná paleta | 26,5% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Alvan Fisher v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cattle and Sheep - Alvan Fi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mrs. John Bliss (Anna Watso… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Storm in the Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hunters in a Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eclipse, with Race Track | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Under the Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A DIRE PREDICAMENT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tired Hunter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After the Shoot | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aaron Bancroft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Alvan Fisher?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Alvan Fisher a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 20 Sep | 0 |
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 100 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
Alvan Fisher: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Alvan Fisher má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to The Hunter, A Self Portrait: 100 návštev, čo predstavuje 10% z celkového počtu zobrazení umelca Alvan Fisher. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Alvan Fisher?
- 1 400 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 400 na stránke umelca a 1 000 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Alvan Fisher, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 30% návštev z 12% katalógu.