Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Algernón Talmág na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Algernón Talmág na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Algernón Talmág na ArtsDot.com: The Western Sky s celkom 400 návštevami, čo predstavuje 16% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich The Founding Of Australia a The Founding Of Australia 1788. Celkovo malo Algernón Talmág 2 900 návštev: 600 návštev stránky umelca a 2 300 návštev stránok jednotlivých diel. Pozornosť rastie: počet návštev vzal v raste 50% od Aug 2026 do Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 2 400 návštevami. Zástupcovia majú sklon k Jednotná paleta (Harmónia farieb): 56% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 35% umeleckej kolekcie umelca.
10 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Algernón Talmág
Toto je 10 dielov umelca Algernón Talmág, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
-
1
The Western Sky
400 návštev · 16,0%
-
2
The Founding Of Australia
300 návštev · 12,0%
-
3
The Founding Of Australia 1788
200 návštev · 8,0%
-
4
Study For 'the Parade Of Dogs At Wembley'
200 návštev · 8,0%
-
5
London, Wet Evening, Gaiety Theatre
200 návštev · 8,0%
-
6
Before The Storm, Tintagel, Cornwall
200 návštev · 8,0%
-
7
Boy On Pony
100 návštev · 4,0%
-
8
Hampshire Countryside
100 návštev · 4,0%
-
9
Ploughing
100 návštev · 4,0%
-
10
October Morning
100 návštev · 4,0%
Koľko ľudí navštevuje stránku Algernón Talmág každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 800 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Ako často sa ogliadajú diela od Algernón Talmág?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Algernón Talmág?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 10,2% | 8,0% |
| Mäkký tieň | 12,2% | 12,0% |
| Mierny jas | 38,8% | 40,0% |
| Svetlá rovnováha | 34,7% | 28,0% |
| Luminózny | 4,1% | 12,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 10,2% | 4,0% |
| Subtelné tóny farieb | 32,6% | 32,0% |
| Vyvážene jemná | 34,7% | 36,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 22,4% | 28,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 36,4% | 47,8% |
| Neutrálne tóny | 43,2% | 30,4% |
| Tmavé tóny | 15,9% | 8,7% |
| Pastelové tóny | 4,5% | 13,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 8,2% | 4,0% |
| Vyvážené | 57,1% | 60,0% |
| Sýte | 34,7% | 36,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,3% | 20,0% |
| Jemný | 28,6% | 16,0% |
| Vyvážený | 16,3% | 32,0% |
| Výrazný | 28,6% | 16,0% |
| Vyhlásenie | 12,2% | 16,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,2% | 4,0% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 6,1% | 8,0% |
| Silná farebná jednota | 44,9% | 32,0% |
| Jednotná paleta | 34,7% | 56,0% |
Ktoré diela umelca Algernón Talmág majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Founding Of Australia 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Freshness Of Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Falcon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cannon Street Station | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London, Wet Evening, Gaiety… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Old Hunter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| October Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Birthday Present | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study For 'the Parade Of Do… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Sketchers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používajú návštevníci Algernón Talmág?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko návštev má Algernón Talmág denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky týkajúce sa Algernón Talmág na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Algernón Talmág sú najpopulárnejšie?
- The Western Sky je najobľúbenejším dielom s 400 návštevami (16% všetkých zobrazení umelca Algernón Talmág). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 10 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Algernón Talmág na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Algernón Talmág 2 900 návštev: 600 na stránke umelca a 2 300 na stránkach jednotlivých diel.
Aké diela majú návštevníci Algernón Talmág najradšej?
- Uprednostňujú Jednotná paleta (Harmónia farieb): 56% návštev oproti 35% umeleckého katalógu.