Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Alfred Montague na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Alfred Montague: čísla v niekoľkých riadkoch
Landscape with Boats and Tower je hviezda: 500 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 28% všetkých zobrazení umelca Alfred Montague. Nasledujú Evening at Bergen op Zoom, The Netherlands a Beauvais Cathedral and Market. Spolu stránka umelca (200 návštev) a diela (1 600 návštev) tvoria celkom 1 800 návštev. Najlepší mesiac: Júl 2026 (1 600 návštev). Návštevy vy favorujú Vyvážený (Kontrast), čo predstavuje 28% návštev oproti 6% v katalógu.
Alfred Montague: 10 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Alfred Montague.
-
1
Landscape with Boats and Tower
500 návštev · 27,8%
-
2
Evening at Bergen op Zoom, The Netherlands
200 návštev · 11,1%
-
3
Beauvais Cathedral and Market
200 návštev · 11,1%
-
4
On the Scheldt at Antwerp
200 návštev · 11,1%
-
5
Winter scene
100 návštev · 5,6%
-
6
A misty morning
100 návštev · 5,6%
-
7
Landscape with a Ruined Castle
100 návštev · 5,6%
-
8
Eton College from the River
100 návštev · 5,6%
-
9
Children on a path
100 návštev · 5,6%
-
10
Evening
100 návštev · 5,6%
Kedy ľudia navštevujú stránku Alfred Montague?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 400 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Kedy sú diela umelca Alfred Montague obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Alfred Montague v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 5,6% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 11,1% | 5,6% |
| Mierny jas | 22,2% | 38,9% |
| Svetlá rovnováha | 61,1% | 55,6% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 22,2% | 5,6% |
| Subtelné tóny farieb | 22,2% | 22,2% |
| Vyvážene jemná | 50,0% | 66,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 5,6% | 5,6% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 75,0% | 88,2% |
| Zemité tóny | 18,8% | 5,9% |
| Tmavé tóny | 6,2% | 5,9% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 16,7% | 5,6% |
| Vyvážené | 77,8% | 88,9% |
| Sýte | 5,6% | 5,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 5,6% | 0,0% |
| Vyvážený | 5,6% | 27,8% |
| Výrazný | 16,7% | 11,1% |
| Vyhlásenie | 72,2% | 61,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 5,6% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 66,7% | 61,1% |
| Jednotná paleta | 27,8% | 38,9% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Alfred Montague podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A misty morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Children Gathered outside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ship on Fire off the North… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Children on a path | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Winter scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Beauvais Cathedral and Mark… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| River scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Ruined Cas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening at Bergen op Zoom,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Alfred Montague?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Alfred Montague a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Alfred Montague
Aké diela od Alfred Montague si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Landscape with Boats and Tower, s 500 návštevami alebo 28% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 10 diel.
Aké je publikum Alfred Montague na ArtsDot.com?
- 1 800 návštev za dvanásť mesiacov: 200 na stránke umelca a 1 600 u jeho diel.
Ktoré diela Alfred Montague najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Vyvážený (Kontrast) tvoria 28% návštev, hoci predstavujú len 6% katalógu.