Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Albin Egger-Lienz na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Albin Egger-Lienz
Ľudia otvárajú Ila, die jüngere Tochter des Künstlers častejšie než akékoľvek lainé dielo od Albin Egger-Lienz: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 8% všetkých zobrazení. Female head with binding to the hair a Male head with bitter expression dopĺňajú pódiu. Albin Egger-Lienz celkom zaznamenal 4 200 návštev, z toho 800 na stránke umelca a 3 400 pri jednotlivých díloch. Trend mierne klesá: o 25% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 3 400 návštevami. Počet návštev rozdelený podľa pou počítače (88%) a telefóny (12%). Jedna kategória vyniká: Vyvážené (Intenzita farieb) získava 39% návštev, hoci predstavuje len 22% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Albin Egger-Lienz
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Albin Egger-Lienz sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Ila, die jüngere Tochter des Künstlers, 1920
300 návštev · 8,3%
-
2
Female head with binding to the hair
200 návštev · 5,6%
-
3
Male head with bitter expression
200 návštev · 5,6%
-
4
Die Alten, 1914
200 návštev · 5,6%
-
5
Savoy arden knabe
100 návštev · 2,8%
-
6
Madonna
100 návštev · 2,8%
-
7
Holy Night
100 návštev · 2,8%
-
8
The Cross -
100 návštev · 2,8%
-
9
Kalvarienberg At Bozen
100 návštev · 2,8%
-
10
Sower and the Devil
100 návštev · 2,8%
Aká je popularita stránky Albin Egger-Lienz môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 3 000 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Albin Egger-Lienz?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Albin Egger-Lienz?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 24,0% | 38,9% |
| Mäkký tieň | 18,0% | 13,9% |
| Mierny jas | 26,0% | 30,6% |
| Svetlá rovnováha | 28,0% | 13,9% |
| Luminózny | 4,0% | 2,8% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 8,0% | 19,4% |
| Subtelné tóny farieb | 20,0% | 27,8% |
| Vyvážene jemná | 18,0% | 19,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 46,0% | 30,6% |
| Sýta farba | 8,0% | 2,8% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 70,0% | 58,3% |
| Tmavé tóny | 22,0% | 22,2% |
| Neutrálne tóny | 4,0% | 13,9% |
| Monochromatické | 2,0% | 5,6% |
| Pastelové tóny | 2,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 22,0% | 30,6% |
| Vyvážené | 22,0% | 38,9% |
| Sýte | 56,0% | 30,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 54,0% | 50,0% |
| Jemný | 26,0% | 19,4% |
| Vyvážený | 4,0% | 19,4% |
| Výrazný | 6,0% | 2,8% |
| Vyhlásenie | 10,0% | 8,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 2,0% | 8,3% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 4,0% | 2,8% |
| Silná farebná jednota | 16,0% | 22,2% |
| Jednotná paleta | 78,0% | 66,7% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Albin Egger-Lienz v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ila, die jüngere Tochter de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Madonna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Cross - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christnacht | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man's head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lunch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The dead christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The venison dealer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holy Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Farm village in Count | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je vnímaný/á Albin Egger-Lienz?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 700 | 88,1% |
| telefóny | 500 | 11,9% |
V akých jazykoch sa číta tvorba Albin Egger-Lienz?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| nemecky | 100 | 50,0% |
| anglicky | 100 | 50,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Albin Egger-Lienz a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 200 |
Albin Egger-Lienz: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Albin Egger-Lienz má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Ila, die jüngere Tochter des Künstlers: 300 návštev, čo predstavuje 8% z celkového počtu zobrazení umelca Albin Egger-Lienz. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Albin Egger-Lienz?
- 4 200 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 800 na stránke umelca a 3 400 na jednotlivých díloch.
Pozorujú ľudia Albin Egger-Lienz na telefóne alebo na počítači?
- Oba: podiel návštev podľa pou počítače (88%) a telefóny (12%); vedie pou počítače s podielom 88%.
Existuje typ diela od Albin Egger-Lienz, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Vyvážené (Intenzita farieb): 39% návštev z 22% katalógu.