Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Albert Richards na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Albert Richards: čísla v niekoľkých riadkoch
Building a Hutted Camp in Essex je hviezda: 100 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 12% všetkých zobrazení umelca Albert Richards. Nasledujú The Drop a View of Le Havre. Spolu stránka umelca (500 návštev) a diela (600 návštev) tvoria celkom 1 100 návštev. Záujem klesol o 50% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 (800 návštev). Návštevy vy favorujú Vyvážená harmónia (Harmónia farieb), čo predstavuje 50% návštev oproti 17% v katalógu.
Albert Richards: 8 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Albert Richards.
-
1
Building a Hutted Camp in Essex, 1942
100 návštev · 12,5%
-
2
The Drop, 1944
100 návštev · 12,5%
-
3
View of Le Havre, 1944
100 návštev · 12,5%
-
4
Holland The Flooded Maas, 1944
100 návštev · 12,5%
-
5
Airborne Royal Army Service Corps Supply Dropping, 1944
100 návštev · 12,5%
-
6
Loading Containers on a Dakota Aircraft, 1944
100 návštev · 12,5%
-
7
The Advance, France Burnt Out German Petrol Tankers, 1944
100 návštev · 12,5%
-
8
Inglesham Church and Rectory
100 návštev · 12,5%
Kedy ľudia navštevujú stránku Albert Richards?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Kedy sú diela umelca Albert Richards obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Albert Richards v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,7% | 25,0% |
| Mäkký tieň | 43,3% | 37,5% |
| Mierny jas | 36,7% | 37,5% |
| Svetlá rovnováha | 13,3% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 26,7% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 20,0% | 12,5% |
| Vyvážene jemná | 23,3% | 12,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 30,0% | 25,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 45,5% | 60,0% |
| Tmavé tóny | 40,9% | 40,0% |
| Neutrálne tóny | 13,6% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 26,7% | 50,0% |
| Vyvážené | 43,3% | 25,0% |
| Sýte | 30,0% | 25,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 3,3% | 12,5% |
| Jemný | 20,0% | 25,0% |
| Vyvážený | 20,0% | 37,5% |
| Výrazný | 30,0% | 25,0% |
| Vyhlásenie | 26,7% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 26,7% | 12,5% |
| jemne prepojená paleta | 3,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 16,7% | 50,0% |
| Silná farebná jednota | 43,3% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 12,5% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Albert Richards podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sappers Erecting Pickets in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Escape from the Circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Process of Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Seven Legends Self Port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seacombe Ferry in Wartime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Searchlight Battery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Parachute Jump near Tatton… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Industrial Battle Tanks… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building a Hutted Camp in E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Take off and Landing Field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Albert Richards?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u Albert Richards a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Albert Richards
Aké diela od Albert Richards si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Building a Hutted Camp in Essex, s 100 návštevami alebo 12% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 8 diel.
Aké je publikum Albert Richards na ArtsDot.com?
- 1 100 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca a 600 u jeho diel.
Ktoré diela Albert Richards najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Vyvážená harmónia (Harmónia farieb) tvoria 50% návštev, hoci predstavujú len 17% katalógu.