Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Albert-Charles Lebourg na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Albert-Charles Lebourg
Ľudia otvárajú Rouen, Snehový efekt častejšie než akékoľvek lainé dielo od Albert-Charles Lebourg: 1 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% všetkých zobrazení. Prístavy Dieppa po dažďovi a Notre-Dame de París a Mostecký most dopĺňajú pódiu. Albert-Charles Lebourg celkom zaznamenal 14 000 návštev, z toho 3 100 na stránke umelca a 10 900 pri jednotlivých díloch. Trend rastie: v Sep 2026 bolo o 186% viac návštev ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 11 100 návštevami. Počet návštev rozdelený podľa pou počítače (84%), telefóny (14%) a tablety (1%). Jedna kategória vyniká: Svetlá rovnováha (Luminancia) získava 57% návštev, hoci predstavuje len 42% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Albert-Charles Lebourg
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Albert-Charles Lebourg sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Rouen, Snehový efekt
1 100 návštev · 9,7%
-
2
Prístavy Dieppa po dažďovi, 1882
600 návštev · 5,3%
-
3
Notre-Dame de París a Mostecký most
500 návštev · 4,4%
-
4
Le 14 juillet sur une plage normande; fête nationale
400 návštev · 3,5%
-
5
Hondouville, an Afternoon at the End of Winter
300 návštev · 2,7%
-
6
The Canal at Charenton
300 návštev · 2,7%
-
7
La Seine a Paris, 1897
300 návštev · 2,7%
-
8
Notre-Dame de Paris, vue prise du quai Saint-Michel, en hiver, par temps de neige
300 návštev · 2,7%
-
9
Les bords du lac de Gèneve, à Saint Gingolph, 1900
200 návštev · 1,8%
-
10
View of Notre Dame, Winter, 1894
200 návštev · 1,8%
Aká je popularita stránky Albert-Charles Lebourg môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 1 400 | 9 700 |
| Aug 2026 | 100 | 600 |
| Sep 2026 | 1 500 | 500 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Albert-Charles Lebourg?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Albert-Charles Lebourg?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,0% | 0,9% |
| Mäkký tieň | 4,0% | 9,7% |
| Mierny jas | 50,0% | 28,3% |
| Svetlá rovnováha | 42,0% | 56,6% |
| Luminózny | 2,0% | 4,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 40,0% | 43,4% |
| Subtelné tóny farieb | 38,0% | 25,7% |
| Vyvážene jemná | 22,0% | 28,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 2,6% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 70,7% | 80,2% |
| Zemité tóny | 24,4% | 18,7% |
| Monochromatické | 4,9% | 1,1% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 26,0% | 21,2% |
| Vyvážené | 66,0% | 62,0% |
| Sýte | 8,0% | 16,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,0% | 6,2% |
| Jemný | 28,0% | 36,3% |
| Vyvážený | 14,0% | 8,8% |
| Výrazný | 22,0% | 25,7% |
| Vyhlásenie | 24,0% | 23,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 30,0% | 22,1% |
| jemne prepojená paleta | 16,0% | 25,7% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 8,8% |
| Silná farebná jednota | 32,0% | 23,9% |
| Jednotná paleta | 14,0% | 19,5% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Albert-Charles Lebourg v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rouen, Snehový efekt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 100 | 300 |
| Notre-Dame de París a Moste… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Carriere, Saint-Denis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of the Artist's Wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boats by the Banks of Lake… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bouquet of Anemones | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Forest in Autumn near R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Prístavy Dieppa po dažďovi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| Bouquet of Roses in a Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Road in the Vallee de LIton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je vnímaný/á Albert-Charles Lebourg?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 11 800 | 84,3% |
| telefóny | 2 000 | 14,3% |
| tablety | 200 | 1,4% |
V akých jazykoch sa číta tvorba Albert-Charles Lebourg?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 1 000 | 50,0% |
| anglicky | 500 | 25,0% |
| japonsky | 200 | 10,0% |
| španielsky | 100 | 5,0% |
| rusky | 100 | 5,0% |
| švédsky | 100 | 5,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Albert-Charles Lebourg a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 400 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 300 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 400 |
| ne 11 Okt | 300 |
| po 12 Okt | 200 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 100 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 200 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 300 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 300 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 300 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 300 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 300 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 300 |
Albert-Charles Lebourg: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Albert-Charles Lebourg má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Rouen, Snehový efekt: 1 100 návštev, čo predstavuje 10% z celkového počtu zobrazení umelca Albert-Charles Lebourg. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Albert-Charles Lebourg?
- 14 000 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 3 100 na stránke umelca a 10 900 na jednotlivých díloch.
Pozorujú ľudia Albert-Charles Lebourg na telefóne alebo na počítači?
- Oba: podiel návštev podľa pou počítače (84%), telefóny (14%) a tablety (1%); vedie pou počítače s podielom 84%.
Existuje typ diela od Albert-Charles Lebourg, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Svetlá rovnováha (Luminancia): 57% návštev z 42% katalógu.