Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Adolf Eberle na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Adolf Eberle
Ľudia otvárajú The intruder častejšie než akékoľvek lainé dielo od Adolf Eberle: 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 12% všetkých zobrazení. The interrupted lesson a Contentment dopĺňajú pódiu. Adolf Eberle celkom zaznamenal 1 100 návštev, z toho 500 na stránke umelca a 600 pri jednotlivých díloch. Trend rastie: v Okt 2026 bolo o 200% viac návštev ako v Sep 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 600 návštevami. Jedna kategória vyniká: Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb) získava 38% návštev, hoci predstavuje len 14% katalógu.
Top 8: najčastejšie otvárané diela umelca Adolf Eberle
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 8 diel umelca Adolf Eberle sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
The intruder
100 návštev · 12,5%
-
2
The interrupted lesson
100 návštev · 12,5%
-
3
Contentment
100 návštev · 12,5%
-
4
The Pet Lamb
100 návštev · 12,5%
-
5
The Happy Family
100 návštev · 12,5%
-
6
The young fox
100 návštev · 12,5%
-
7
Happy family in a barn interior
100 návštev · 12,5%
-
8
A bedtime story, 1869
100 návštev · 12,5%
Aká je popularita stránky Adolf Eberle môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 100 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Adolf Eberle?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Adolf Eberle?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 66,7% | 62,5% |
| Mäkký tieň | 19,1% | 37,5% |
| Mierny jas | 4,8% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 9,5% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 28,6% | 12,5% |
| Subtelné tóny farieb | 42,9% | 25,0% |
| Vyvážene jemná | 14,3% | 25,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,3% | 37,5% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 71,4% | 62,5% |
| Tmavé tóny | 14,3% | 37,5% |
| Neutrálne tóny | 14,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 61,9% | 37,5% |
| Vyvážené | 33,3% | 50,0% |
| Sýte | 4,8% | 12,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,3% | 0,0% |
| Jemný | 28,6% | 37,5% |
| Vyvážený | 9,5% | 0,0% |
| Výrazný | 14,3% | 25,0% |
| Vyhlásenie | 33,3% | 37,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 4,8% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 4,8% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 52,4% | 75,0% |
| Jednotná paleta | 38,1% | 25,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Adolf Eberle v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A futile attempt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Return from the Hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Hunters with Girl in th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A bedtime story | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Thatched barn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breakfast Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The natural history lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The successful letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Day's Bag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Happy family in a barn inte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Adolf Eberle?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 66,7% |
| portugalsky | 100 | 33,3% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Adolf Eberle a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 100 |
| št 22 Okt | 100 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 100 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 200 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 200 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
Adolf Eberle: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Adolf Eberle má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to The intruder: 100 návštev, čo predstavuje 12% z celkového počtu zobrazení umelca Adolf Eberle. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 8.
Koľko návštev má Adolf Eberle?
- 1 100 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 500 na stránke umelca a 600 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Adolf Eberle, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb): 38% návštev z 14% katalógu.