Zhu WeiStatistici vizitatori și cele mai vizualizate opere
1966
Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Zhu Wei de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Versiunea scurtă pentru Zhu Wei
Oamenii deschid Great Water, No.4 mai des decât orice altă operă a lui Zhu Wei: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 23% din totalul vizualizărilor. China Diary, No.52 și Festival, No.10 completează podiumul. Zhu Wei a atras în total 1.000 vizite, dintre care 600 pe pagina artistului și 400 pentru operele sale. Iul 2026 a fost vârful de activitate, cu 800 vizite. Un stil iese în evidență: Culori clar saturate (Saturație culoare) atrage 77% din vizite, deși reprezintă doar 42% din catalog.
Top 9: cele mai vizualizate opere ale lui Zhu Wei
Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 9 piese ale lui Zhu Wei care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.
Cât de populară este pagina lui Zhu Wei, lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
0
Iul 2026
500
300
Aug 2026
0
0
Sep 2026
100
0
Oct 2026
0
100
Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui Zhu Wei?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce stiluri de opere îi atrag pe vizitatorii lui Zhu Wei?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Serenitate
13,3%
40,0%
Terțoase
13,3%
30,0%
Impactant
13,3%
10,0%
Dramatic
13,3%
10,0%
Mistic
13,3%
10,0%
Liniște
13,3%
0,0%
Nostalgic
13,3%
0,0%
Clasic
6,7%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Contemplativă
40,0%
0,0%
Energic
6,7%
30,0%
Misterios
13,3%
20,0%
Tranchil
6,7%
30,0%
Liniștit
6,7%
10,0%
Dramatic
13,3%
0,0%
Plin de bucurie
6,7%
10,0%
Nostalgic
6,7%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
25,0%
7,7%
Umbră difuză
16,7%
23,1%
Lumină moderată
25,0%
23,1%
Echilibru luminos
25,0%
46,2%
Luminos
8,3%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
16,7%
7,7%
Culori discrete
0,0%
0,0%
Nuanțe echilibrate și lineare
16,7%
7,7%
Culori clar saturate
41,7%
76,9%
Culoare intensă
25,0%
7,7%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe închise
45,5%
33,3%
Culori pastelate
13,6%
25,0%
Natură
9,1%
25,0%
Nuanțe pământii
13,6%
8,3%
Culori neutre
13,6%
0,0%
Călduroase
4,5%
8,3%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
12,5%
7,7%
Echilibrat
20,8%
15,4%
Vibrant
66,7%
76,9%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
29,2%
30,8%
Nuanțe blânde
37,5%
46,2%
Echilibrat
4,2%
0,0%
Contrast accentuat
16,7%
7,7%
Contrast maxim
12,5%
15,4%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
8,3%
0,0%
Paletă de culori delicate mixate
8,3%
0,0%
Armonie echilibrată
16,7%
30,8%
Unitate cromatică puternică
41,7%
23,1%
Paletă unitară
25,0%
46,2%
Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui Zhu Wei pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Festival, No.10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
China China
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled, No.1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
China Diary, No.54
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Exhibition Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Exhibition Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Comrade Captain, No.3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sweet Life, No.1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Story of Beijing, No.3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Square, No.9
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
În ce limbi este citit Zhu Wei?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cum arată vizitele zilnice la Zhu Wei și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Ziua
Vizite
Dum 18 Oct
0
Lun 19 Oct
0
Mar 20 Oct
0
Mie 21 Oct
0
Joi 22 Oct
0
Vin 23 Oct
0
Sâm 24 Oct
0
Dum 25 Oct
0
Lun 26 Oct
0
Mar 27 Oct
0
Mie 28 Oct
0
Joi 29 Oct
0
Vin 30 Oct
0
Sâm 31 Oct
0
Dum 1 Noi
0
Lun 2 Noi
0
Mar 3 Noi
400
Mie 4 Noi
0
Joi 5 Noi
0
Vin 6 Noi
0
Sâm 7 Noi
100
Dum 8 Noi (previzualizare)
0
Lun 9 Noi (previzualizare)
0
Mar 10 Noi (previzualizare)
600
Mie 11 Noi (previzualizare)
0
Joi 12 Noi (previzualizare)
0
Vin 13 Noi (previzualizare)
0
Sâm 14 Noi (previzualizare)
100
Dum 15 Noi (previzualizare)
0
Lun 16 Noi (previzualizare)
0
Mar 17 Noi (previzualizare)
700
Mie 18 Noi (previzualizare)
0
Joi 19 Noi (previzualizare)
0
Vin 20 Noi (previzualizare)
0
Sâm 21 Noi (previzualizare)
200
Dum 22 Noi (previzualizare)
0
Lun 23 Noi (previzualizare)
0
Mar 24 Noi (previzualizare)
800
Mie 25 Noi (previzualizare)
0
Joi 26 Noi (previzualizare)
0
Vin 27 Noi (previzualizare)
0
Sâm 28 Noi (previzualizare)
200
Zhu Wei: răspunsuri rapide
Care este cea mai vizionată operă a lui Zhu Wei?
Este Great Water, No.4: 300 vizualizări, 23% din vizualizările lui Zhu Wei. Lista de mai sus include până la locul 9.
Câte vizite primește Zhu Wei?
1.000 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 600 pe pagina artistului și 400 pe piesele individuale.
Există un tip de operă a lui Zhu Wei pe care oamenii îl preferă?
Da, Culori clar saturate (Saturație culoare): 77% din vizitele pentru 42% din catalog.