Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Wright Barker de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Versiunea scurtă pentru Wright Barker
Oamenii deschid Circe mai des decât orice altă operă a lui Wright Barker: 2.600 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 79% din totalul vizualizărilor. Crossing the Ford și Devil's Bridge completează podiumul. Wright Barker a atras în total 4.700 vizite, dintre care 1.700 pe pagina artistului și 3.000 pentru operele sale. Tendința este în creștere: cu 42% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Iul 2026 a fost vârful de activitate, cu 1.700 vizite. Vizite distribuite pe dispozitive de navigare (72%), telefoane mobile (26%) și tablete (2%). Un stil iese în evidență: Paletă de culori discordante (Armonie cromatică) atrage 79% din vizite, deși reprezintă doar 12% din catalog.
Top 5: cele mai vizualizate opere ale lui Wright Barker
Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 5 piese ale lui Wright Barker care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.
Cât de populară este pagina lui Wright Barker, lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 300 | 1.400 |
| Aug 2026 | 100 | 1.100 |
| Sep 2026 | 1.300 | 400 |
Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui Wright Barker?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce stiluri de opere îi atrag pe vizitatorii lui Wright Barker?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 12,5% | 3,0% |
| Umbră difuză | 50,0% | 12,1% |
| Lumină moderată | 25,0% | 78,8% |
| Echilibru luminos | 12,5% | 6,1% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 0,0% | 0,0% |
| Culori discrete | 62,5% | 93,9% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 37,5% | 6,1% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 25,0% | 3,0% |
| Echilibrat | 75,0% | 97,0% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 0,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 25,0% | 3,0% |
| Contrast accentuat | 12,5% | 0,0% |
| Contrast maxim | 62,5% | 97,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 12,5% | 78,8% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 50,0% | 12,1% |
| Unitate cromatică puternică | 25,0% | 3,0% |
| Paletă unitară | 12,5% | 6,1% |
Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui Wright Barker pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crossing the Ford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Devil's Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Deer in a Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Horses in a Paddock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horses in a Paddock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Circe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.300 | 1.000 | 200 |
| Two Collies above a Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Tree and Rabbits | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoane, tablete sau computere: cum este vizualizat Wright Barker?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 3.400 | 72,3% |
| telefoane mobile | 1.200 | 25,5% |
| tablete | 100 | 2,1% |
În ce limbi este citit Wright Barker?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cum arată vizitele zilnice la Wright Barker și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 21 Sep | 0 |
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 100 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
Wright Barker: răspunsuri rapide
Care este cea mai vizionată operă a lui Wright Barker?
- Este Circe: 2.600 vizualizări, 79% din vizualizările lui Wright Barker. Lista de mai sus include până la locul 5.
Câte vizite primește Wright Barker?
- 4.700 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 1.700 pe pagina artistului și 3.000 pe piesele individuale.
Oamenii îl vizualizează pe Wright Barker de pe un telefon sau de pe un computer?
- Ambele: vizitele sunt împărțite pe dispozitive de navigare (72%), telefoane mobile (26%) și tablete (2%); dispozitive de navigare conduce cu 72%.
Există un tip de operă a lui Wright Barker pe care oamenii îl preferă?
- Da, Paletă de culori discordante (Armonie cromatică): 79% din vizitele pentru 12% din catalog.