Thomas Riesner Statistici privind popularitatea și vizitatorii

1971

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Thomas Riesner de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Thomas Riesner în câteva detalii

În ultimele douăsprezece luni, Arrive 2 a fost cea mai vizionată operă a lui Thomas Riesner pe ArtsDot.com: 300 vizualizări, 15% din totalul vizualizărilor lucrărilor artistului. Urmează Subsoil 15×21cm Ink ×paper 2022 și Shadow 1. În total, 3.800 vizite au fost direcționate către Thomas Riesner: 2.500 către pagina artistului și 1.300 către paginile pieselor individuale. Atenția crește: vizitele au crescut cu 225% de la Sep 2026 la Oct 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 1.500 vizite. Utilizatorii navighează de pe dispozitive de navigare (97%) și telefoane mobile (3%). Vizitatorii tind spre Echilibrat (Intensitatea culorii): 60% dintre vizite s-au concentrat pe astfel de piese, care reprezintă 26% din catalogul artistului.

Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui Thomas Riesner

Acestea sunt cele 10 opere ale lui Thomas Riesner care au fost cele mai des deschise pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni, în ordinea celor mai vizualizate.

  1. Arrive 2 1 Arrive 2, 2022 300 vizualizări · 15,0%
  2. Subsoil 15×21cm Ink ×paper 2022 2 Subsoil 15×21cm Ink ×paper 2022, 2022 300 vizualizări · 15,0%
  3. Shadow 1 3 Shadow 1, 2023 200 vizualizări · 10,0%
  4. Soul Maze :2 4 Soul Maze :2, 2023 200 vizualizări · 10,0%
  5. Soul Maze: 1 5 Soul Maze: 1, 2023 100 vizualizări · 5,0%
  6. Dread 2 15×21cm Ink ×paper 2022 6 Dread 2 15×21cm Ink ×paper 2022, 2022 100 vizualizări · 5,0%
  7. Go in 1(1) 7 Go in 1(1), 2023 100 vizualizări · 5,0%
  8. Nightmarish 2 15×21cm Ink ×paper 2022 8 Nightmarish 2 15×21cm Ink ×paper 2022, 2022 100 vizualizări · 5,0%
  9. Feeling Faint 1 15×21cm Ink ×paper 2022 9 Feeling Faint 1 15×21cm Ink ×paper 2022, 2022 100 vizualizări · 5,0%
  10. Untitled 10 Untitled, 2019 100 vizualizări · 5,0%

Câți oameni vizitează pagina lui Thomas Riesner în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vezi cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260100
Iul 20265001.000
Aug 2026300200
Sep 20264000
Oct 20261.3000

Câte vizualizări au piesele lui Thomas Riesner?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizionate lucrări ale lui Thomas Riesner, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vezi cifrele
Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
Soul Maze :2000000000000
POWERLESSNESS:2000000000000
Untitled000000000000
Subsoil 15×21cm Ink ×paper…000000000000
Dread 1 15×21cm Ink ×paper…000000000000
Beyond000000000000
IMAGE:24000000000000
IMAGE:22000000000000
IMAGE:25000000000000
IMAGE:26000000000000

Ce dispozitive folosesc vizitatorii lui Thomas Riesner?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Vezi cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare3.70097,4%
telefoane mobile1002,6%

Ce limbi folosesc vizitatorii lui Thomas Riesner?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Vezi cifrele
LimbăViziteDistribuie
Germană1.10078,6%
Engleză30021,4%

Câte vizite primește Thomas Riesner în fiecare zi și care este următorul pas?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vezi cifrele
ZiuaVizite
Vin 16 Oct100
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct0
Mie 21 Oct300
Joi 22 Oct400
Vin 23 Oct0
Sâm 24 Oct100
Dum 25 Oct0
Lun 26 Oct0
Mar 27 Oct0
Mie 28 Oct300
Joi 29 Oct0
Vin 30 Oct400
Sâm 31 Oct0
Dum 1 Noi0
Lun 2 Noi100
Mar 3 Noi0
Mie 4 Noi0
Joi 5 Noi800
Vin 6 Noi (previzualizare)300
Sâm 7 Noi (previzualizare)100
Dum 8 Noi (previzualizare)0
Lun 9 Noi (previzualizare)100
Mar 10 Noi (previzualizare)0
Mie 11 Noi (previzualizare)400
Joi 12 Noi (previzualizare)700
Vin 13 Noi (previzualizare)300
Sâm 14 Noi (previzualizare)100
Dum 15 Noi (previzualizare)0
Lun 16 Noi (previzualizare)100
Mar 17 Noi (previzualizare)0
Mie 18 Noi (previzualizare)400
Joi 19 Noi (previzualizare)800
Vin 20 Noi (previzualizare)400
Sâm 21 Noi (previzualizare)100
Dum 22 Noi (previzualizare)0
Lun 23 Noi (previzualizare)100
Mar 24 Noi (previzualizare)0
Mie 25 Noi (previzualizare)400
Joi 26 Noi (previzualizare)900

Întrebări despre Thomas Riesner pe ArtsDot.com

Care sunt cele mai populare opere ale lui Thomas Riesner?

Arrive 2 este cea mai populară piesă, cu 300 vizualizări (15% din totalul vizualizărilor pentru Thomas Riesner). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizualizate piese.

Câți oameni vizualizează Thomas Riesner pe ArtsDot.com?

În ultimele douăsprezece luni, Thomas Riesner a primit 3.800 vizite: 2.500 pe pagina artistului și 1.300 pe paginile pieselor individuale.

Pe ce dispozitive navighează vizitatorii lui Thomas Riesner?

În principal de pe dispozitive de navigare (97%) și telefoane mobile (3%): 97% din vizite provin de pe dispozitive de navigare.

Ce fel de piese prefer vizitatorii lui Thomas Riesner?

Aceștia preferă Echilibrat (Intensitatea culorii): 60% din vizite, față de 26% din catalogul artistului.