Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Thomas Barker de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Thomas Barker în câteva detalii
În ultimele douăsprezece luni, Interior Of A Large Cave With Figures And Animals a fost cea mai vizionată operă a lui Thomas Barker pe ArtsDot.com: 300 vizualizări, 14% din totalul vizualizărilor lucrărilor artistului. Urmează Landscape With Cattle Watering And Rustics și The Woodcutter's Family. În total, 2.500 vizite au fost direcționate către Thomas Barker: 500 către pagina artistului și 2.000 către paginile pieselor individuale. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 1.900 vizite. Vizitatorii tind spre Nuanțe închise (Paletă de culori): 29% dintre vizite s-au concentrat pe astfel de piese, care reprezintă 12% din catalogul artistului.
Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui Thomas Barker
Acestea sunt cele 10 opere ale lui Thomas Barker care au fost cele mai des deschise pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni, în ordinea celor mai vizualizate.
-
1
Interior Of A Large Cave With Figures And Animals
300 vizualizări · 13,6%
-
2
Landscape With Cattle Watering And Rustics
200 vizualizări · 9,1%
-
3
The Woodcutter's Family
200 vizualizări · 9,1%
-
4
Shepherd Boy
100 vizualizări · 4,5%
-
5
Landscape With Figures And Cattle
100 vizualizări · 4,5%
-
6
Travellers Passing Beneath A Volcano
100 vizualizări · 4,5%
-
7
Landscape With A Waterfall
100 vizualizări · 4,5%
-
8
Mary Elizabeth Elton, Jane Octavia Elton, And Arthur Hallam Elton, With Their Dog 'rob Roy'
100 vizualizări · 4,5%
-
9
Landscape Near Sant'agata
100 vizualizări · 4,5%
-
10
A Shepherd Boy -
100 vizualizări · 4,5%
Câți oameni vizitează pagina lui Thomas Barker în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 0 |
| Iul 2026 | 300 | 1.600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 100 | 300 |
Câte vizualizări au piesele lui Thomas Barker?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de piese aleg vizitatorii lui Thomas Barker?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 32,0% | 40,9% |
| Umbră difuză | 40,0% | 13,6% |
| Lumină moderată | 26,0% | 40,9% |
| Echilibru luminos | 2,0% | 4,5% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 40,0% | 31,8% |
| Culori discrete | 28,0% | 9,1% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 26,0% | 36,4% |
| Culori clar saturate | 6,0% | 22,7% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 73,5% | 47,6% |
| Nuanțe închise | 11,8% | 28,6% |
| Monocrom | 11,8% | 19,1% |
| Culori neutre | 2,9% | 4,8% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 54,0% | 31,8% |
| Echilibrat | 40,0% | 50,0% |
| Vibrant | 6,0% | 18,2% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 24,0% | 36,4% |
| Nuanțe blânde | 6,0% | 4,5% |
| Echilibrat | 8,0% | 4,5% |
| Contrast accentuat | 6,0% | 13,6% |
| Contrast maxim | 56,0% | 40,9% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 8,0% | 4,5% |
| Paletă de culori delicate mixate | 10,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 12,0% | 4,5% |
| Unitate cromatică puternică | 38,0% | 54,5% |
| Paletă unitară | 32,0% | 36,4% |
Care sunt cele mai vizionate lucrări ale lui Thomas Barker, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Getting in Clover: Noon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bride Of Death | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shepherd Boys and Dog Shelt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Small Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wood Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gleaner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Fancy Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View In Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Young Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Rembrandt's Self Portrait A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce limbi folosesc vizitatorii lui Thomas Barker?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizite primește Thomas Barker în fiecare zi și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Dum 18 Oct | 100 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 100 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 100 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi | 0 |
| Sâm 7 Noi | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 27 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 28 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Thomas Barker pe ArtsDot.com
Care sunt cele mai populare opere ale lui Thomas Barker?
- Interior Of A Large Cave With Figures And Animals este cea mai populară piesă, cu 300 vizualizări (14% din totalul vizualizărilor pentru Thomas Barker). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizualizate piese.
Câți oameni vizualizează Thomas Barker pe ArtsDot.com?
- În ultimele douăsprezece luni, Thomas Barker a primit 2.500 vizite: 500 pe pagina artistului și 2.000 pe paginile pieselor individuale.
Ce fel de piese prefer vizitatorii lui Thomas Barker?
- Aceștia preferă Nuanțe închise (Paletă de culori): 29% din vizite, față de 12% din catalogul artistului.